Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mikor érdemes tálalni a...

Mikor érdemes tálalni a szülőknek, hogy van egy jóval idősebb párom?

Figyelt kérdés

22 év van köztem és a párom között. Kb. 2 hónapja vagyunk együtt, a családom nem tud róla az öcsémet kivéve.

Nincs szoros kapcsolatom a szüleimmel, kb. havonta 1x találkozom velük, telefonon kb. heti 2x beszélek velük.

Gyerekkorom óta hűvös a viszony, a szüleim betegesen titkolózósak, így ez átült rám is. Nem sok mindent osztok meg, főleg nem a magánéletemből, felszínes dolgokról beszelünk nagy részt.

Ismerem őket, valószínűleg kiakadnának, kitalálnák, hogy csak a pénze miatt vagyok a párommal stb. De egy idő után úgyis kiderülne, hiszen mesélek olyanról amit együtt éltünk meg, de még egyesszámban fogalmazok.



2020. ápr. 14. 16:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Aki az 50 éves férfit papó-nak nevezi, az valószínűleg csak a vonat ablakából látott 50 éves férfit...
2020. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyok anyagias, nagyjából ugyanolyan javakkal rendelkezünk. Nyilván, korából fakadóan több a megtakarítása stb. de engem ez nem igazán érdekel.Én nem akarok hozzá költözni vagy gyereket szülni neki mint az elődeim stb. Mindkettőnknek van saját lakása, nekem autóm nincs, de csak idő kérdése.

Nem papó, nagyon sportos, izmos, mentalitásában is fiatalos, gyereke nincs stb. így teljesen más karakter mint amit asszociál az ember. És a szex is teljesen rendben van. Én a koromnál érettebb vagyok, komoly munkám van... A 24 éves kolléganőm fuvarozza a fű dílerhez a 26 éves pasiját, mert annak se jogsija se autója, jelenleg munkája se, de a fű az fontos. Ez jobb??

Köszi a hasznos válaszokat, valószínűleg jobb várni, elkerülve az okoskodást.

2020. ápr. 15. 10:05
 13/21 anonim ***** válasza:
37%
Mindegyik ilyen érettebb a koránál, hogy nem látja, hogy ha 50 évesen nem tud családot felmutatni, akkor az selejt. Zsák a foltját. Láttam már én is sportos 50-est, nem csak a vonat ablakából. Fene a gusztusotokat.
2020. ápr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Mert mindenki, aki nem akar családot vagy gyereket az selejt? Jah mert akkor ki nyitja rám az ajtót? Ki ad nekem egy pohár vizet? Ki termeli meg a nyugdíjam? Ki viszi tovább a nevet? Biztos kihagytam pár demagóg kérdést... Akinek meg becsúszik mert képtelen gumit húzni a farkára és sz*rik az egészbe , a kiscsaj meg megszüli, mert a meló úgyis tré, unatkozik, 0 célja van az életben stb. az meg egy szent nem? Nem ördögtől való gondolkdoni...

Házas ő is volt, nem jött be, elvált.

2020. ápr. 15. 11:17
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki putriba szaporodik, az olyan sem jó, nyilván. Én tényleg csak azt nem értem, hogy ebben az életkorban is annyira más világ két ember, hogy őszintén nem látom hogy mi mozgathatja ezt az egészet. Illetve, a fószer részéről egyértelmű, de te? Hogyan tervezel vele hosszútávon?
2020. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz családot alapítani vele akkor nem sietnék. Ha pl össze akartok költözni, netán házasodni, azelött pár hónappal illik elmondani. Addig én csak annyit mondanék a szüleidnek hogy ismerkedsz valakivel.

Nekem is kb 20 evvel idősebb a párom, nalunk gyerek is van azóta, így a más a helyzet, komolyabban veszik a dolgot.

2020. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi gyereket nem szeretnénk, a házasság nyilván még nem került szóba, az összeköltözés sem.
2020. ápr. 15. 14:04
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Így a tinik szoktak.
2020. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!

Nem kell itt foglalkozni a rosszindulatú megjegyzésekkel, hiszen a "gondosan kiválasztott és hozzáillő korú" férjtől is simán elválnak a nők két-három éven belül.

Vagyis egyáltalán nem számít az életkor.

2020. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
97%

"Aki az 50 éves férfit papó-nak nevezi, az valószínűleg csak a vonat ablakából látott 50 éves férfit..."


Akkor itt van néhány 50 év körüli papóka:

Brad Pitt 56

Matt Damon 49

Johnny Depp 56

Tom Chuise 57

George Clooney 58

2020. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!