Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 12 éves fiam. Ma elküldtem,...

12 éves fiam. Ma elküldtem, az apjához. Nekem jött! Jól tettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11 éve nevelem fiam, 12 éves, és lányom 15 lesz most. Lányommal soha nem volt semmi gond. Fiam más. Ma ug, összevesztünk, majdnem nekem jött. Birkózó. 7 éve. Nem jó neki semmi, nem akar tanulni, stb, csúnya beszéd csak úgy fröcssöga szájából. Ezt nem otthon látta. Ma betelt a pohár.. 1,5 órán át csináltam a Toldi lecoját, a mama meg a törit, addig ő, leszarta mindent kint a kertbe focizott. Bejött. Mondtam, írja le, amit lell. Leszarta. Elkezdte, de csunyán stb, leszarja. Majdnem nekem jött, mert nem tetszett leckét kell írni. Elvitte az apja, aki havonta viszi 2 napra, mondtam 1 hónap ott is tud írni leckét. Nálam nem tud, nem becsül,, "Nem vagyok az anyja".,, Leszar, nem érdemlem... Stb. Mit tegyek????? Szeretem. 😊
2020. ápr. 16. 01:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, ha tényleg érdekelné, két nap alatt azért valaszolt volna. Kérdező nevelési, írási stílusa és egyéb megnyilvánulásai alapján el tudom képzelni, miért lett ilyen szerencsétlen gyerek. Maunika só sztori
2020. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ohhh hogy utáltam a Toldit...
2020. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!