Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, ha a lányom nem...

Mit tehetek, ha a lányom nem akar az apjához menni?

Figyelt kérdés
férjemmel elváltunk 8 éve,akkor volt a lány 2 éves.eleiben szivesen ment az apjához,az utobbi idöben viszont utál ott lenni.utálja a volt férjem uj feleségét,és utálja a közös gyereküket is.nem töltenek el idöt az apjával kettesben soha,mindig közös programok vannak,négyesben.lányom szeretné,ha az apja csak vele foglalkozna.mult hétvégére állatkertezés volt a program,ahova szintén mindenki ment volna,de a lányom kiverte a hisztit,hogy ö nem akar menni,ezésrt öt hazahozták,ök meg elmentek hármasban.ezen én végképp felbosszantottam magam,hogy mit képzeli az uj asszonyka.ha láthatás idö van,akkor mért nem passzolja le magát és a gyerekét,hogy exem a lányával lehessen?tudok tenni valamit ez ügyben?
2018. jún. 2. 15:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
60%

"mult hétvégére állatkertezés volt a program,ahova szintén mindenki ment volna,de a lányom kiverte a hisztit,hogy ö nem akar menni,ezésrt öt hazahozták,ök meg elmentek hármasban.ezen én végképp felbosszantottam magam,hogy mit képzeli az uj asszonyka."

Üljön otthon az egész család, mert a lányod nem akar menni? Azért ezt te se gondolod komolyan, ugye?


Ezt egyedül úgy tudod megoldani, ha beszélsz a lányod apjával. Ha nem foglalkozik a lányoddal a láthatási idő alatt, akkor nem kell odavinni a gyereket. Főleg, hogy a leírásod alapján menni sem akar.

2018. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
azért nem akar menni,mert ö csak az apját akarja,nem a pereputtyát.az apa meg azt mondja,hogy mért nem mehetnének együtt,együtt az egész család,milyen dolog különcködni.
2018. jún. 2. 15:20
 3/42 anonim ***** válasza:
56%
Mindkét félnek igaza van. Kompromisszumot kell kötni.
2018. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
45%

Aki elvált nőként úgy él mint te, az neked ad igazat, aki új nő egy elvált pasi oldalán az a pasinak ad igazat.

Én első férjes anyaként a gyerekednek adok igazat. Ha nem szereti az új nőt meg a gyerekét minek erőltetik a közös programot. Az apjának is lehetne annyi esze, hogy legalabb akkor csak ra figyel.

Mondjátok el a pasinak a gyerek érzéseit. Remélhetőleg feléri végre ésszel.

2018. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
az apja hajthatalan,csak közösen akar menni ilyen programokra,mert állitása szerint akkor a kistestvér hogy érezné magát,hogy öt az apja nem viszi állatkertbe,vagy játszotérre.
2018. jún. 2. 15:45
 6/42 anonim ***** válasza:
43%

Aha, tehát az új nő gyereke fontosabb, mint az előző házasságból született.

Akkor nincs mit tenni.

2018. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
62%

Aki elvált nőként úgy él mint te, az neked ad igazat, aki új nő egy elvált pasi oldalán az a pasinak ad igazat.


én nem elvált nő vagyok :) (8 voltam)

2018. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
59%
A ferjednek van igaza. Nehogymar mindig kulon programozzanak, akkor mikor marad ideje a masik gyerekere? Nem beszelve arrol, h igy esely lenne egy jo testverkapcsolatra, de ha a lanyod mindig kulon akar, akkor nem nagyon. Uj feleseg kimaradhat a programbol, de a masik gyerek semmikepp, ezt a gyerekednek is meg kell ertenie.
2018. jún. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy az apa pereputtya? Ők a családja, a lányod féltestvérei. Ha így beszélsz a lányod előtt, akkor nem csoda, hogy nem akar az apjával lenni. Nagyon rosszat teszel a lányodnak, ha továbbra is az apja ellen neveled!
2018. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
attol egyenesen hányingerem van,hogy az uj nö erölteti ezt a nagycsaládosdit.ök nem egy család,meg kellene hogy értse.a lányom sose lesz az ö családja.ö és a második gyerek mindég második marad,de ezt ö nem érti meg,és evvel a lányt is eltávolitja az apjátol
2018. jún. 2. 15:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!