Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vezessen fel anyunak,...

Hogy vezessen fel anyunak, hogy hármas lett az infó osztályozó vizsgám?

Figyelt kérdés

Előrehozott érettségizni akartam, ezért volt rá szükség egyébként. Én szín ötös voltam a tárgyból, viszont a vizsgám szerintem nem zajlott korrekten.

Ugye egyébként itthonról csináltam. És ennek volt szóbeli része is, amire a tanár hónapokig nem adott ki semmi témakört, mint ahogy illene. Végül élesben csak az történt, hogy pont ugyanazokat a kérdéseket tette fel, amik az írásbeliben nem sikerültek.(bonyolultabb képletek excel táblázatkezelésből) És ugye amúgy lehet négyes lett volna, de ez lehúzta hármasra.

Most magyarázhatnám neki, hogy a tizedikes infó évvégi jegyem sehová nem számít, de akkor tuti hisztirohamot kap, hogy milyen könnyen veszem, tuti tojtam rá, és hogy legközelebb meg majd megbukok. Ja és egyébként nem az informatika irányában tervezek továbbtanulni, csak azért akartam előrehozottan érettségizni, hogy letudjam az ötödik tárgyat, hogy ne később kelljen.


Szóval hogy magyarázzam meg neki, hogy hármas lett? Tudja, hogy a tanár nem adta ki a feladatot rendesen, de attól még kiakadna.


2020. ápr. 18. 19:18
1 2
 11/13 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"kérd a tanárodtól azt, hogy a 10-es évvégi jegyed az évközbeni osztályzatokból legyen"


Ez nem így működik. Az osztályozó vizsgára jelentkezni kell, azt az iskola iktatja, annak időpontját hivatalosan ki kell tűzni, vizsgáról jegyzőkönyvet kell készíteni. Nem lehet meg nem történtté tenni.

De változatlanul nem értem, miért volt szükség osztályozó vizsgára.

2020. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol mi a módi, de nálunk annyi volt az osztályozó 12-ben (ami másnál a 11 év), hogy megbeszéltük a tanárral mikor akarjuk írni az első osztályozót, megírtuk, pár nap alatt kijavította, majd válaszút elé állított: ha tetszett az osztályzat, akkor az lesz az évvégiben, és készülünk a 13-os anyagra. Ha nem, akkor meg nem 12-ben mész érettségizni, és 12 év végéjén azokat a jegyeket kapod, amik az órai anyagban benne vannak.
2020. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi 12-sek írtuk egyik nap, a 11-ből meg néhány diák másnap, tehát nem is egy nap írta a két osztály tanulója. Gondolom akkor utólag jk-zták
2020. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!