Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apam azt hiszi a szobaban...

Az apam azt hiszi a szobaban cigizek . Ejszakankent fent van, sokszor benyit hogy ne cigizzek PEDIG a szobaban nem cigizek es akarhogy mondom nem hiszi el, nem tudok ra hatni?

Figyelt kérdés

Mi tevo legyek hogy felfogja , nem CIGIZEk a szobaban ?

Mindent probaltam mar



2020. ápr. 20. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, szerinte hol van a csikk és a hamutál. Na ugye, hogy sehol akkor meg ne nyitogass be!
2020. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De miért hiszi ezt?

Valami rögeszméje, vagy mi?

2020. ápr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Demencia egyik jele, ha nem létező szagokat éreznek. Hány éves apád?
2020. ápr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

47 eves . Egyszeruen mar nem tudok mit kezdeni , megszallottsag szerintem . Mondtam mar neki nezzen korul , hogy elektromos

Cigim van e vagy barmim . Van valami teendő?

2020. ápr. 20. 23:38
 5/9 szántóvető ***** válasza:
92%
járkálj be hozzá és kérdezd meg hogy miért cigizik.
2020. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De amugy cigizel? Mmint nem a szobaban, hanem egyebkent.
2020. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen dohanyzom , DE a lakasban soha meg fogat mosok dohanyzas utan ha itthon vagyok meg mosakszom stb stb .. azt hajnalban mar nem erezheti ha 8 kor szivtam el az uccso cigim
2020. ápr. 21. 00:39
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
ne cigizz és megvan oldva. Mindig is vakrandin már válóok volt a bagószagú pasi, a cigiző emberrel a csók brrrr. Nagyon büdös a hajának,ruhájának a szaga és a lehelete :S Undorító szokásnak tartom.
2020. ápr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

#8-as, adom! :)

3 hónapja nem szívom. A lakás illatosabb, a ruháim úgyszintén. És tényleg, már számomra is undorító, ha megérzem a füstöt.

És amit a dohányosok hihetetlennek tartanak, de igaz: TÉNYLEG érzem, ha valaki még órákkal előtte is dohányzott.

Most már megértem a páromat. Mindig reklamált, hogy büdös vagyok, holott az utolsó cigit jó két órával az előtt szívtam el, hogy megjelentem volna nála, azaz otthon.

...és azt is meg kell említeni (bár ez nem az a topik), hogy sokkal szívesebben orálozik, mondván nagyságrendekkel finomabb az "ízem" mióta nem dohányzom.

2020. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!