Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak, hová járok...

Mit mondjak, hová járok éjszakánként? 21/L

Figyelt kérdés

Van egy barátom,de 21 éves létemre,apám ha megtudná,mindent megtenne hogy elszakítson tőle. Múltkor is nem mentem haza,és percenként hívogatott. Nem mondhatom el az igazat,ezért muszáj vagyok hazudni..de mit mondhatnék?

Igen tudom,most jön az,hogy felnőtt vagyok már,meg hogy költözzek el..de még suliba járok és csak nyártól tudok dolgozni.



2018. márc. 13. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Mondd azt, hogy dugni jársz pénzért kuncsaftokhoz.

Meglátod, után imádkozni fog, hogy inkább legyen egy barátod és vele legyél! :D

2018. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Mit mondanak a Bazi nagy görög lagziban? Esti fazekas tanfolyam!
2018. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Kotont húzzas a csávóval... gobdoltam jelzem, ha mar 21 évesen is ez probléma
2018. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Uram gyere le.. Na ezért van h 30 as nők a tini és a fiatal felnőtt kort potolják. Mond h korházi önkéntes vagy,éjszaka,ennyi,megkell tanulni hazudni. Miért szakitana el amúgy a párodtol,ma már nem Apuka visz szüzen az oltár elé.. Mondjuk Otthon még a tamponért nőgyógyászért szörtelenitésért igényességért is megbélyegzik a nőket a prosti szóval. A huszon 30 as párok is bujkálnak hotelben,otthon mit sem tudnak arról h párjuk van évek ota,mert ha nincs papirjuk megy a cirkusz.
2018. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Tök mindegy, mit hazudsz - apád tudja, rájön, megérzi, hogy hazudsz. Erre antennájuk van a szülőknek, és veszik a metakommunikációs adást, mindegy, mit hangoztatsz közben.
2018. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem kár kamuzni. “Apu egy srácnál vagyok, reggel visszahívlak.”

Egyébként éjszaka jön érted srác vagy beülsz az autódba? Ez a kettő még ok, de az tényleg nevetségesen szánalmas, ha csaj tömegközlekedéssel bumlizik éjszaka szexért egy sráchoz...

2018. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Állj a sarkadra,mert 30 évesen is o választ férjet. Tudod ki hagyná ezt.. Aki hagyja,az ne siránkozzon. És reméljük apádnak nincsenek rossz hajlamai,azok viselik nehezen a kislányuk párjait..
2018. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

"Van egy barátom,de 21 éves létemre,apám ha megtudná,mindent megtenne hogy elszakítson tőle. Múltkor is nem mentem haza,és percenként hívogatott.Nem mondhatom el az igazat,ezért muszáj vagyok hazudni.."


A lehető legrosszabb úton jársz. Felnőtt ember vagy, aki kezdi alakítgatni az életét és ahelyett, hogy nekiállnál hazudozni (ami tényleg felesleges), inkább ülj le apáddal megbeszélni ezt. Nyilván apád attól fél, hogy elhanyagolod a tanulást, ha van egy barátod, meg attól, hogy "beesik" egy gyerek, stb. ha meg sem próbálod megbeszélni vele, akkor a lehető legrosszabbat teszel vele, mert később majd kirobban egy botrány, aminek keretében mondjuk kirak a lakásból vagy ki tudja. Én nem mondom, hogy költözz el, csak azt, hogy normális, felnőtt ember módjára állj le megbeszélni apáddal és állj ki magadért. neki is rá kell döbbenie, hogy felnősz, előbbutóbb kirepülsz a házból. ha rendes srác, mutasd be neki, ha meg nem rendes, akkor igaza van apádnak :D

2018. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy "muszáj vagyok hazudni". Ezt te nyomod rá magadra. 21 éves vagy és igen, akkor mész el otthonról, amikor akarsz. Én nem javaslom, hogy hazudj. Odavág a jellemnek. Tegyél magadért, nőjj fel, és küzdj a magánéletedért! Nem a srácért, saját magadért!
2018. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

1-es, ez jó volt! :)


Sajnálom, hogy kénytelen vagy hazudni. Apád nem lehet ilyen begyöpösödött.


Mondjuk megírhatnád, hogy mióta van ez a barátod, akinél ott is alszol, mert a kérdés-válasz szempontjából nem mindegy! Lehet, hogy nem ismerik a srácot, még be sem mutattad, szerintem szimplán félt.

Tele van a híradó gyilkossággal, szerintem ő is ezeket látja.

Ülj le vele és mondd el neki, mert ugye van az a mondás, hogy hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. Hosszú távon a füllentés nem megoldás. Nem beszélve arról, hogy ettől az állandó hazudozástól te is kikészülsz.

2018. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!