Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt mar akit reszegen valamel...

Volt mar akit reszegen valamelyik szuloje cipelt haza? Vagy hanytal mar reszegen a szuleid elott? (Nyilvan egyszeri alkalmakra gondolok nem pedig a rendszeresre)

Figyelt kérdés

Nektek mennyire kinos esetleg ez?

Hallottam olyat hogy egy sracot az apja vitt haza kozbe lehanyta magat majd a apja zuhanyoztatta le. De ez csak egyszer fordult elo azota se rugott be a gyerek.

Ezt hogy eli meg a gyerek es a szulo?



2020. máj. 2. 00:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ballagáskor, sikeres forgalmi után, ünnepekkor láttak hányni, a legutóbbi karácsony is így telt, össze ittam vendégségben vagy 5 félét + a sör, és a drága kaja egy része is kijött, ráfizetés volt.

Füvezés miatt buktam le egyszer, olyan voltam mint a lajhár és anyu persze sejtette hogy ittam de ránézésre nem így tűnt, akkor kiakadt de leginkább attól félt hogy köv. hónapban már tablettázni fogok vagy szúrni magam.


Egy szülő azzal hogy családot alapított, gyereket vállalt, úgy az ilyen dolgokat is vállalta. Akárhogy is szeretné minden szülő, nincs egyforma gyerek, lehet a diplomás józsi gyógyszeripari mérnök, janit meg elkapta a benzingőz és autószerelő lett...

2020. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik haverom rúgott be tavaly 18.szülinapján, de kegyetlenül. Mi vittük haza. Otthon az anyjáék át vették. Hát volt ott minden amit kapott. Ráadásul testvérem az anyjánál dolgozik. Másnap rendesen mondta neki, hogy milyen szemtelen kis piszok gyereke van. Meg hogy még vissza is szájalt neki, miközben tele hányta a fürdő kádat. Aztán még a szülők takarították ki, meg fürdették meg úgy ahogy. Meg mondta még az anyja, hogy másnap ahelyett hogy szégyellte volna magát, még pattogott hogy másnapos meg fáj a feje. Én másik szemszögből következő nap hallgaggam, hogy milyen gáz már ez. Meg, hogy minek vittük haza. Lényeg, hogy azóta alig iszik, max 1 sört.
2020. máj. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durván 2-3x rúgtam be, persze ha iszok, akkor iszok, de mindig tudok magamról.

2x anyum jött értem, 1x páromnál kötöttem ki. Nem volt semmi.

Alkoholtól 2x ha hánytam, bár nyilván sosem vagyok fényesen utána, de nem keverek, igyekszem valami jó táplálót enni, szóval...

2020. máj. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorim elég kínos. 16 lehettem, elmentem bulizni és eléggé berúgtam. Anya otthon volt. Hazamentem,sikeresen beosontam a szobámba. Egy kis idő múlva elkapott a hányinger de kimenni nem mertem mert féltem,anya felkel. Így kimentem a teraszra, és belehánytam egy nejlonzacsiba mert lehányni nem akartam a teraszról,nehogy lehányjam az alsó szomszéd száradó ruháit. A zacsit szépen bekötöttem és elrejtettem gondolván majd reggel kidobom. Persze elfelejtettem és anya egyszer jön,meglóbálja majd így szól: nézd mit találtam.. szerencsére anya elég laza volt, inkább kiröhögött és mondta,legközelebb menjek hányjak nyugodtan,úgyse kel fel rá. Nekem azért égett a pofám rendesen. :D

Ittam meg buliztam egészen 26 éves koromig,ma már a szagát se bírom meg magát az italt se, ég a gyomrom es szörnyű másnapos vagyok kicsitől is. Nemrég meg ért egy nagyobb trauma, igy azt mondtam soha többé nem akarok berúgni. Jelenleg meg terhes vagyok szóval egy jó ideig lehetőségem sem lesz rá szerencsére.

31/n

2020. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

velem ilyen nem tortent, de osztalytarsaim szuleit mar ketszer fel kellett hivnom hogy jojjenek. a fiukert. a szulok nem voltak mergesek, inkabb orultek hogy valaki torodik a fiukkal es nem hagytuk ott a mezon egymagara. termeszetesen nem voltak boldogok, de ismertek engem, es probaltam kicsit enyhiteni a helyzetet.

ha nekem lesz gyerekem, nem fogok ra en sem haragudni, ha csak egyszer ketszer fordul elo, amig fiatal, ki kell ismernie a hatarokat. nekem az lesz a fontos, hogy a gyerekem megbizzon bennem annyira, hogy barmennyire szet van csapva, fel merjen engem hivni, vagy a baratai megtegyek ugyanezt. termeszetesen el kell beszelgetni majd veluk a felelossegteljes alkoholfogyasztasrol, de egy szerencsetlen este miatt nem kell eltiltani a bulizastol.

2020. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Persze, minden hétvégén látja, hallja.

Tudok én négykézláb is mászni hazáig, nincs szükségem arra, hogy haza cipeljenek.

2020. máj. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

En a "szulo" (gonosz mostoha) vagyok. Igen a 16 eves lanyt.

Nagyon kellemes elmeny volt. Ugyanis delutan elment, elotte meg beszelgettunk is, hogy hatne igyon, vigyazzon (nqgy szorakozohelyre ment apja elengedte a baratnojevel). Allitotta dehogy fog inni alkohopt plane nem, utalja. Meg mondtam arra is vigyazzanak nehogy valaki az italukba valamit beletegyen.

Na ehhez kepest. Ejfel utan ketsegbeesett telefon az apukanak a baratnotol, hogy a lannyal valahol vannak fogalmuk sincs hol, a lany okadott a buszon, lezavartak oket es most fekszik es rosszul van. De a baratno is a hangja alapjan s..greszeg volt.

Apuka masik gyerekenel az intenziv osztalyon volt egy videki korhazban. En a nehany evesemmel itthon. Igy engem hivott apuka segitsek. Mondtam ok. Hivok taxit, megyek erte, hazahozom, szegeny csak ne legyen sulyosabb alkoholmergezese (magamban vazze lehet inkabb mentot hivjak? hisz meg csak 16, vekony, kis sulyu...). Csak apuka valahogy deritse ki hol a frcba vannak Budapesten belul.

Kisgyerekem felkeltem, mert egyedul nem hagyom...megebred es sehol senki csk a kutya???Taxit kihivom, zacskoval torolkozovel es vizzel felszerelkezve indulunk. Taxist nagyon kellett kerlelnem, hogy majd visszafuvar is legyen (mondta ha behany a lany 30.000 lesz. De latta a kicsit mondta na jooo.

Lany a varos legrosszabb keruletenek legrosszabb sarkan fetrengett es mar valami hos dalia taperolta segitsegkeppen hogy tamogassa szinten illimunalt allapotban. Baratno zokoghogy o ugy sajnalja.

Mindketto kis mosdatas utan taxiba be. Irany haza. Mondom a baratnonek te aludj nalunk igy haza se menj. Azt nem lehet mert anyaeknak mar azt hazudtam otthon vagyok es mindenrendben. Vaaaa

Ok hazaertunk hanyas csk taxin kivul volt a lepcaohaz elott. Szegeny kicainek magyarazom hat beteg lett...szegenyke. Baratnonek a taxist elore kifizettem es kertem visszajelzest, hogy az adott cimre "leszallitotta"-e. Rendben volt.

Na tole egy koszt nem kaptam, miutan smsben megkerdeztem rendben hazaert e? (Sose mondta koszike).

Mostoha lany....elvileg rettenetesen szeggyelte magat, de egy koszonomot vagy hala csokit nem kaptam tole. Mire szegeny apja hazaert mar kozolte o errolnem hajlando beszelgetni (en meghagytam apanak a fejmosast, de o meg emiatt a kijelentes miatt elallttole). Anyanak ne mondjatok meg volt az egyetlen kikotese a kis 16-osnak.

Persze kesobb megis elmondta a nagy berugast, de gondolom kimaradt belole a gonosz mostoha mentoakcioja (mert az milyen rosszul mutatott volna a jellemzesemben), igy vegul is anyuka annyit mondott o kislanyom nem oylan nagy dolog ez masokkal is elofordul, nem kell felfujni.



Ahamm....

Kesobb mar reszegen ment be suliba ugyanez a lany. Ugyhogy gondolom nagyon szeggyelte magat ezen eset utan. De arra anyuka szinten nem marasztalta el, sot javasolta mit igyon, aminek a szagat nem erezni annyira.

Na puff.

En meg erre mar beszoltam, hogy csk a hule luzermegy be reszegen iskolaba es dolgozni is...erre en meg gonoszabb mostoha lettem.

Ha lenne idogepem, akkor azon az ejjelen felhivnam anyukat (vagy mivel a szamat nem tudom, a lanyanak mondanam hivd anyadat oldja meg o...)

2020. máj. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Linsay lohan ***** válasza:
100%
Hát enyém elég kínos volt. Diszkóba voltunk ahol olyan sikeresen berugtam hogy ciki de bepisiltem meg bekakiltam egy osztalytarsam szólt szüleimnek hogy jöjjenek értem mért diszkó elot fekszem hulla részegen bepisilve bekakilva. 15 éves voltam akkor
2020. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8as

Egyik barátnőm húga ugyanígy járt.. ketten húztuk haza a barátnőmmel, ő rakta rendbe otthon. Ő is 15 lehetett akkor. "Mentségére" szolgáljon,hogy akkoriban halt meg az anyukájuk és szét voltak esve kicsit...

2020. máj. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi bankett + azt követő buli után Anyum vitt haza éjjel. Látni nem látta, csak hallotta, mert már a kocsiban mondtam, hogy róka lesz, és hogy remélem kibírom hazáig a fürdőig. Kibírtam, ő meg lazán bekiabált az ajtóból, miközben éppen khm...megszabadultam a gyomrom tartalmától, hogy "jöjjön csak ki mind, jobb lesz utána", vagy valami hasonlót. Utána meg vigyorogva a kezembe nyomott egy pohár hideg vizet. Anyám jófej, na. 😃


31/N

2020. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!