Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak, ha a lanyom...

Mit csinaljak, ha a lanyom sir az Erasmus feleven es minden nap felhiv vagy megirja, hogy haza akar menni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 14:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Bátorítsd. Juttasd eszébe a haaznát.
2020. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezném, mi a baj. Nem erőltetném, hogy maradjon, ha annyira boldogtalan ott.
2020. márc. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Allitasa szerint mindenki csak bulizik es csak felszninesen torodnek egymassal. Eddig onallo volt es mindent megoldott magatol, de most ugy erzi, hogy senki sem torodik kint vele.
2020. márc. 1. 15:17
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Ő bulizós amúgy?
2020. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem, eredetileg tanulni ment ki
2020. márc. 1. 15:29
 6/23 A kérdező kommentje:
De azt mondja, hogy itt senki sem akar tanulni
2020. márc. 1. 15:29
 7/23 anonymousreview60 ***** válasza:
76%
Mi a baja? Tanulni ment ki, hát tanuljon! Amit kell, kérdezze meg a tanároktól, a tanulmányi osztálytól. Keressen nem/kevésbé bulizó embereket! Kissé életképtelennek tűnik. Kizárt, hogy mindenki csak bulizzon. Legfeljebb az erasmusosok nagy része link. Keressen nem erasmusosokat!
2020. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos az Erasmus ilyen :( Nálunk ezt már a tájékoztatón is mondták, hogy elsősorban a kapcsolati háló fog épülni.

Amúgy amikor én költöztem el otthonról az egyetem miatt, én is sokat sírtam. Az otthoni biztonságot felváltotta a bizonytalanság, teljesen egyedül voltam az elején és minden új volt. Próbáljon meg barátokat szerezni, a nem erasmusosok közül, én ezt tudom tanácsolni. Most nálunk is vannak Erasmusosok (külföldön tanulok) és mindenki nagyon kedves velük :) És skype-oljatok sokat! Nekem ez a 2. félévem külföldön és már egész jól érzem magam :) Kitartást neki!

2020. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Miért úgy fogalmazol, hogy "haza akar menni" és nem úgy, hogy "haza akar jönni"?

Így úgy tűnik, mintha te nem is az anyja lennél, mert nem ott laksz, ahova "haza akar menni"!

Az ilyesmikre oda kellene figyelni kiírás előtt!

2020. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor elirtam, de o mindig azt a szot hasznalja, hogy menni, ezert valoszinuleg atragadt a szohasznalat.
2020. márc. 1. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!