Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti, hogy mondanátok el apátokn...

Ti, hogy mondanátok el apátoknak, hogy mondja el, hogy kell borotválkozni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok.

#borotválkozás #apafia első alkalom
2020. máj. 7. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem még örülne is neki ha meg kérned rá! Ne félj ettől hisz kiben bízhatsz jobban ha nem a szuleidben?
2020. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
"apafia első alkalom" xD
2020. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így tegyél:

"Apa, úgy látom, itt az ideje, hogy elkezdjek borotválkozni, csak nem tudom hogyan kell. Félek, hogy megvágom magam. Segítenél nekem? Légy szíves..."

És apád otthagyja a tévét, a mobilt mindent, hogy segítsen!

Egyébként ha zsilettel borotválkozol, akkor SOHA NE HÚZD OLDALRA, mert akkor bevághatod a bőröd. Mindig csak lapjával merőlegesen a szőrökre. Ha villanyborotvád van, akkor is ajánlatos az első alkalommal a viszonylag hosszú szőröket zsilettel, aztán a villanyborotvával, mert a rövid szőrök már könnyen bebújnak a rostély lyukain a késekhez. Villanyborotvával nem tudod megsebezni magad, hacsak nem nyomod olyan erősen a bőrödhöz, hogy a lyukakon keresztül betüremkedik a bőröd a késekhez. Ez szinte lehetetlen.

Ennyi.

2020. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
(én így zárójelben jegyezném meg, hogy ne dőlj be annak a buta tévhitnek, hogy a borotválkozástól megerősödik. Bátran borotválkozz folyamatosan!)
2020. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Egy borotvalkozashoz miért kell segítség? XD
2020. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem kell túlgondolni a dolgot, elég annyi, hogy "Apa! Megtanítasz borotválkozni?" vagy "Apa, megnézhetem, hogyan borotválkozol?"

Apukád olvadni fog az örömtől és a büszkeségtől. Én is olvadnék a helyében. :)

2020. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Derwer ***** válasza:
100%

Jó eséllyel örülni fog a témának az Apád. Én is várom már a fiamtól ezt és hasonló témákat. Elvégre már hat egész hónapos, mindjárt itt lesz az ideje. :P


Én anno annyit mondtam, hogy apa, szeretnék egy borotvát és innen ment a dolog magától. (mármint a kettőnk közti kommunikáció, pedig azért egyikünk se egy bajnok,)

2020. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
YouTube-ról képezd ki magad. Semmi extra egyébként. Nagyon egyszerű. Fogod a borotvahabot, bekened vele a vizes arcbőrödet, utána meg fogod a borotvát, bevizezed (forró vízzel jobban jársz), és szépen óvatosan lefele húzod a kívánt részen. Próbálj meg 3 vagy 4 késes borotvát venni, azok jobban végzik a dolgukat.
2020. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!