Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem fogadták...

Mit tegyek ha nem fogadták jól a szüleim, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
18 vagyok

2020. máj. 9. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Adj nekik egy kis időt,hogy feldolgozzák.

Ha nem tiltottak ki a házból,akkor annyira nem (lehet) rossz a helyzet.

2020. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hat a "nem fogadtak jol" elegge szeles skalat takar.

Ebbe beletartozik a "szomoru de feldolgozas utan minden rendben" meg a "2 honapod van becsajozni vagy takarodsz a haztol" is.

En meleg vagyok, anyum nalam is rosszul fogadta eloszor, most meg mar minden rendben.


Szoval kifejthetned, mi is volt tenylegesen a szuleid valasza, reakcioja.

2020. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Hat nézd, azért ez elég sokkoló lehet egy szülőnek. Kb mindenkinek az az elvárása, hogy a gyereke majd normális, boldog életet él. A homoszexualitás az emberek nagy többsége számára nem normális, hiszen az átlagtól eltér. Az is benne van a dologban, hogy milyen életed lesz így majd. Magyarország nem épp elfogadó a melegekkel szemben. Anno én is aggódtam egy darabig, amikor azt hittem, a lányom a saját neméhez vonzódik. Nem azért, mert milyen az, vagy zavar, hanem úristen, hogy fog majd szembenézni a gyűlölettel mega kiközösítéssel. Időközben külföldre költöztünk, róla pedig kiderült, hohy a fiúk érdeklik, de őszintén mondva itt az ellenkezője se lett volna picit se probléma. Itt elfogadóak az emberek, házasodhatnak, örökbe fogadhatnak a melegek, senki se néz ferdén egy kézenfogva sétáló párra. Lehet hogy a te szüleidben is ez a félelem el, hohy milyen életed lesz így....
2020. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez nem olyan közlés egy "gyerek" részéről, ami a szülőket boldogsággal tölt el és az "örömhír" kapcsán partit adnak.

A maximálisan toleráns eset az, ha ELFOGADJÁK a párjával együtt.

2020. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14 Témától eltérek...de engem már ilyen kijelentés miatt homofóboztak le.
2020. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
60%

#15

És? Ki nem szarja le, hogy egy-két dilinyós mit gondol?

Ki az a barom, aki ennek örül? Amúgy meg mi ebben a homofób?

Aki úgy véli, hogy a legliberálisabb szülőt is ez örömmel tölt el, az nem normális!

2020. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16/ Félre értesz ...én is egyet értek a 14-es válaszolóval.

Ezért is írtam hogy sajnos engem is lehomofóboztak emiatt.

Fogalmam sincs mi ebben a homofóbia.


Nem vitát akartam szítani csak megosztottam a tapasztalataimat.

2020. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Idő kell a feldolgozáshoz. Azon nem lehet változtatni, hogy a gyerekük vagy. Szóval majd beletörődnek.
2020. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!