Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondtam a családnak hogy...

Elmondtam a családnak hogy meleg vagyok de nagyon rosszul fogadták, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sejtem már egy ideje és nem rég teljesen biztossá is váltam, amikor megismertem valakit. Összejöttünk és én ezt nem akartam eltitkolni a családom elől, mert azt akartam hogy annak ismerjenek, aki vagyok, nem akartam előttük bujkálni meg hazudozni. Eddig is hallgattam a megjegyzéseiket ha esetleg feljött futólag a homoszexualitás téma és úgy vettem észre, hogy elfogadóak ezzel kapcsolatban, így nem is volt számomra kérdés, hogy megosztom velük életem legfontosabb dolgát.

De tévedtem és nagyon rosszul fogadták. Tagadnak, hogy ez úgyis egy fellángolás, meg még tesómnak se mondjam el, látom a szemükben a szégyent, stb. Nem tudom ezen a ponton mit csináljak "elromlott minden"...

Nem bánom a döntésem, mert őszinte akarok velük lenni és azt akarom, hogy tudják ki vagyok de... fogalmam sincs innen hogyan tovább.


2017. máj. 28. 16:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
3%

homoszexuális hajlammal még nem kötelező homoszexuálisként élni, van döntési lehetőséged. és itt nem arra gondolok, hogy kényszerítsd magad össze egy nővel - az senkivel sem korrekt - de élhetsz egyedülállóként is


ha te úgy döntesz, hogy a hajlamod szerint élsz, vállald a következményeit, pl azt, hogy nagy valószínűséggel sose leszel igazán boldog

2017. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5%
...mert ennél csak nagyobb boldogtalanságok és csalódások fognak érni ez után, ha így választottál.
2017. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Jól tetted, hogy elmondtad. Adj a szüleidnek egy kis időt, hogy feltudják dolgozni. Nekik ez most hirtelen jött és sokkoltad vele őket. Majd megbékélnek egy pár nap mulva. Nem lesz gond.


#1: Most legszívesebben megfolytanálak egy kanál vízban, nem vagy normális!

2017. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1-2 nem értek veled egyet. Egy ember nem attól lesz boldog vagy boldogtalan, hogy milyen nemű embert szeret :)

#3 köszi a választ!

2017. máj. 28. 16:50
 5/22 anonim ***** válasza:
15%

Hát ezt egy átlag szülő, család nem is fogja elfogadni.

Én nem értem meg, de más se szerintem , hogy miért kell ezzel DICSEKEDNI. Miért kell büszkének lenni vele rá. Miért nem lehet csendben maradni. Amit a mutatnak a tv-be azokat a felvonulásokat, büszkeségeket, hát azoktól egy jó érzésű ember elhatárolódik . gusztustalan ahogy viselkednek. Hiába akarják, akarjátok annyira hogy ezt el kell fogadni, nem fog menni. Ez egy szülőnek a legnagyobb szégyen.

2017. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Morning válasza:
4%

Szia, nézd meg ezt: [link]


Sok hasonló példa van.

Szellemi háttere van annak, hogy ha nem egészséges irányú a vonzalma valakinek.


Szerintem inkább a szabadulást keresd.


A szüleid persze, hogy nem boldogok attól, hogy a gyermekükkel valami probléma van. Nyugi, ettől még szeretnek.


Másokkal meg más típusú probléma van.


Fontos, hogy tudatosítsd, hogy nem jó ha tovább mész ebbe az irányba. Attól,hogy valakinek a teste lelke pl heroint kíván, még nem teszi a dolgot oké-vá.

Adjon neked az Úr szabadulást, Jézus nevében!

2017. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

#1-2 vagyok, és nem is ezt mondtam


csakhogy homoszexuálisként az esélyed, hogy teljes életet éljél, és életedet úgy éld végig, hogy igazán tartozz valakihez, az esélyed gyakorlatilag 0. Ez nem az orientáció miatt van így, hanem a homoszexuálisok életformája miatt.

2017. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
de majd magad is rájössz erre. én szóltam.
2017. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem igaz komolyan! Honnan jön ez a rengetek degenerált homofób erre az oldalra?! Nem tudom mi f.aszért kell így letámadni a baromságaitokkal. A szülei örülhetnek, hogy így megbízik bennük, hogy ezt elmonda. Egy szóval nem említette, hogy az utcán akar magábol hülyét csinálni. Csak szeretné esetleg majd bemutatni a párját a családjának. Nincs ezzel semmi baj. A nemi identitás nem választás kérdése és ezért még nem kell magányosan leélnie az egész életét.

Elmehet mindenki a jó büdös francba aki itt baszogatja a kérdezőt. Ha nem tudtok értelmesen válaszolni akkor inkább ne is írjatok semmit!

2017. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Tanulj, diplomázz, és válassz értelmes munkahelyet, ahol intelligens emberek dolgoznak - ebben a környezetben teljesen elfogadott ma már Magyarországon is a homoszexualitás, nyíltan felvállalható.

A tanulatlan falusi alkoholista gyökér nyomorult parasztok meg homofóbok, azok között csak szenvedni fogsz melegként egész életedben.

2017. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!