Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha meleg vagyok, akkor azt...

Ha meleg vagyok, akkor azt hogyan kőzöljem a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Tizenéves Biszex vagyok, de nem tudom hogy hogyan közöljem ezt...

2019. dec. 16. 05:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Majd ha lesz egy azonos nemű párod akkor beszélgetéseknél felhozod, hogy amúgy a barátnőd/barátod így meg úgy. Azon kívül fölösleges. Én sem álltam a szüleim elé, hogy "be kell vallanom valamit. Heteró vagyok, egy 30%-os kíváncsisággal a saját nememmel való kapcsolat felé". Mi értelme?
2019. dec. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem... Csak ellenére rám jöttek a témával hogy Unoka, kapcsolatok és azért jóh lenne ezt letudnom... Csak az a baj hogy Homofóbok nagyon...
2019. dec. 16. 06:29
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Akkor meg pláne minek? Majd, ha aktuális, meg megállsz a saját lábadon és nem ők tartanak el


Meg amikor majd eldöntöd, hogy meleg vagy biszex vagy

2019. dec. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Most sehogy. Ha 30 elmúltál, akkor megmondhatod. Most csak serdülsz, és azt sem tudod, hogy melyik lábad melyik, nemhogy azt, hogy kit és milyen pózban kérnél az ágyadba.
2019. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Biszexuális vagyok. Heteroromantikus, így nem én leszek az az ember, aki nővel állít be hozzájuk. NEM tudnék nővel élni, tartós kapcsolatban lenni, ennek ellenére soha nem állítottam azt, hogy heteró vagyok.

Az én szüleim pont nem azok, akikkel erről a témáról el lehetne beszélgetni, de igazából az én esetemben nem is létszükséglet a felvázoltak alapján. Tévedés ne essék, nem tagadom, az összes barátom tudja rólam, bárkinek elmondanám az utca közepén, ha megkérdezné. Felesleges egy olyan emberrel az atomfizikáról beszélgetni, aki jó eséllyel fel sem fogná, hogy miről beszélsz, csak téves félinformációkat kutyulna össze a beszűkült agyában, ami ől nem sülne ki semmi jó. Az ő agyuk nem képes befogadni az ezzel kapcsolatos információkat, mert a polgárpukkasztó szivárványpropagandákon szocializálódtak, ami a melegeket illeti.


Elég akkor közölni velük, ha mindenképp azonos nemű lesz a választottad.

2019. dec. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Akkor mondd el nekik, ha megvan a helyed, ahová mész, ha kidobnak otthonról.
2019. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

"Csak az a baj hogy Homofóbok nagyon..."

A többség kb addig kardos homofób amíg ki nem derül, hogy érintett a témában. Aki meg nem azzal úgysem lehet mit csinálni. Elvan a saját kis világában és nem érdekli a valóság.

Szerintem se mondd el. Ha tizenéves vagy az unoka még bőven nem téma.

2019. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sehogy
2019. dec. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Azt mondanám, hogy unoka nem lesz, bocsi, mert nézzen csak körbe, milyen guaztustalan egy világ lett, ( mutass nekik széljobbos híreket ) és inkább élnél az azonos nemű pajtiddal.


Képzeld, nekem meg be kell adni, hogy homi vagyok hamarosan, mert lassan kérdezik , mi újság e téren, én meg ilyen tolvaj, bűnöző társadalomnak nem tervezek utódot. Ha meg ezt elmondanám,az én számból hiteltelen len e..

2019. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Először is eldönthetnéd, hogy meleg vagy biszex vagy, mielőtt el akarod mondani nekik..

Másrészt sosem értettem, hogy akik tudják, hogy a szüleik homofóbok, miért akarják annyira nagyon tudatni velük, hogy nem heteroszexuálisok, miért hiányzik az életetekbe a veszekedés és a balhé? Miért nem lehet megvárni, amíg elköltöztök otthonról?

2019. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!