Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi Apám, hogy a...

Miért nem engedi Apám, hogy a saját elképzelésem szerint csináljuk a garázst otthonra?

Figyelt kérdés

Világ életében ilyen volt, tákolásba és hülye dolgokba első, sokszor szólok rá, hogy felejtse el azt.



Már tegnap is összevesztem vele.


Ő háza így kétszer meggondolom mit mondok. De én vásároltam a zártszelvényeket hozzá, ha nem én akkor nincs garázs én turtam a földet, ő meg még meg akarta emelni a telket, utólag belátta nekem volt igazam.



Megfogadtam többet az életben nem fogok vele semmibe, nagyon nehéz eset.


De legalább jó ötletei lennének de nem....


Olyat tálat ki, hogy hulladék ajtókat tegyünk be hátra mert ott fog világítani a nap 😂😂.


Mondtam, hogy felejtse el.


Amit ő csinált egy nyúlolkát az egy nagy kalap.... képes volt Zuk ajtót felrakni a tűzfalra...


2020. máj. 10. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert meg akarja mutatni, hogy ő az úr háziúr).
2020. máj. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyelöre nem derül ki, hogy kinek lehet igaza, mert nem írod, te mit szeretnél meg apádnak mi az elképzelése!
2020. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mar megint te?


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Ahogy az elozo kerdesedbol, most sem derul ki mit szeretnel megtudni, ha ennyire zavarnak a szuleid akkor miert nem koltozol el? Abbol a penzhol amit a garazsra koltottel elmehettel volna albiba.

2020. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Én apósom is ilyen! Szerencsére nem együtt lakunk, de a másik fia vele lakik a családjával együtt.

Vannak ilyen emberek, Ők már nem változnak.

Vagy beletörődsz és nem csinálsz semmi újítást, vagy elköltözöl.

2020. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
73%
Azért, amiért nagy betűvel írtad a kérdésre. Ő a vezérbika otthon, és ezt tudat alatt te is elismered ezzel.
2020. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Ha apádé a ház, akkor vedd a legtermészetesebbnek azt, hogy ott 100%-ban az ő akarata érvényesül.


Ha ez neked nem komfortos - igen tök természetes, hogy felnőtt férfi a saját akaratát akarja érvényesíteni legalább magánéletében - akkor költözz el.

2020. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Koltozz el a francba es akkor majd vadulhat a ven bolond kedvere. Csak nem olyan a haz, amit direkt ugy terveztek, hogy majd kesobb te is veluk laksz, "elszeparalva'? :-D
2020. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!