Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legnagyobb hazugság,...

Mi volt a legnagyobb hazugság, amit a szüleiteknek mondatok?

Figyelt kérdés
Én a párommal el szeretnék majd utazni a vírus után 2-3 napra, de nem engednek el, gondolom, hogy ne feküdjünk le... 17 vagyok, szóval nincs más megoldás, mint azt mondanom, hogy egy barátnőmmel megyek le. Nagyon szeretném ezt a pár napot kettesben tölteni a szerelmemmel. Ti is hazudtatok már ilyesmiben? Mi volt a legnagyobb hazugságotok?

2020. máj. 10. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
De, van más megoldás: NE hazudj, mondjuk.
2020. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
17 évesen már mond azt , h lefeküdtetek :D
2020. máj. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

16 éves voltam, amikor ott akartam aludni egy Facebookrol megismert fiúnal, de ezt így nyilván nem mondhattam el. Barátaim sem voltak, ezért azt hazudtam hogy egy osztálytársam szülinapjára utazok fel Pestre, de én persze a fiúhoz mentem. Ő vette el aznap éjjel a szüzességemet. Életem legnagyobb hibája volt oda adni a szüzességemet egy mondhatni idegennek, a szex borzalmasan rossz volt és fájdalmas, mivel nem voltam egy kicsit se nedves, ő meg egyből betette a farkát előjáték nélkül.

Remélem, ha egyszer lányom születik, és ilyenre készül, akkor elfogja nekem mondani, hogy lebeszélhessem.

23/l

2020. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én már több, mint egy éve együtt vagyok a párommal... Szóval szerencsére ilyesmiről szó sem lenne. Szeretnék még próbálkozni, hogy ne kelljen hazudnom, mert nagyon nem szeretnék
2020. máj. 10. 13:49
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
#3 vagyok. Miért nem akarják hogy lefekudj vele, 17 éves vagy, és szerelmes,szóval úgyis megtörténne előbb utóbb.
2020. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Látom lepontoztál, úgyhogy kifejtem mire gondoltam: Ne hazudj, tanuld már meg elérni amit akarsz hazudozás, lapítás, meg alakoskodás nélkül. Csak a gerinctelen patkányok hazudoznak ahelyett hogy kiállnának magukért. Ha egyenes úton nem tudod elérni amit akarsz, akkor nem is érdemled hogy megkapd.
2020. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Húgom volt így mint te. 17 éves volt, a barátja is, de anyuék nem engedték, hogy 70 km-t utazzon a barátjához. Szilveszterkor tervezték a közös alvást a barátjánál, meg az első szexet. Én mondtam a húgomnak, hogy falazok neki, de inkább mondja meg az igazat, mert ha lebukik az rosszabb lesz egy "nem mehetsz el" szövegnél.

Húgom hazudott anyuáknak. Azt mondta a barátnőjéhez megy szilveszterezni. Barátnője is vállalta a falazást. Anyuék elengedték. Én 21 évesen házibuliban voltam. Olyan éjfél előtt apám hívott telefonon, hogy merre van a húgom. Mondtam a kamu sztorit. Hol lenne? a barátnőjénél bulizik, tudjátok, nem? Apám amikor másodjára is megkérdezte csendesen, hogy hol van a húgom, akkor már tudtam, hogy a húgom valahogy lebukott. Így azt hazudtam, hogy én úgy tudom a barátnőjénél van, miért nem ott van? Apám mondta, hogy ha kiderül, hogy tudom merre van, de nem mondom el, és is bukok a húgommal együtt. Falaztam tovább. De a jó mulatás már elment.. Gyomoridegem lett. Haza is mentem. Otthon csak anyu volt, apu a húgomat kereste. Anyu mesélte, hogy felhívták a barátnője szüleit, hogy megköszönjék, hogy vigyáznak a lányukra, és ha kell szendvics vagy bármi apu örömmel elviszi.. A szülők erre csak annyit mondtak, hogy ők igaz otthon vannak, de nincs náluk semmi buli. A lányuk ( húgom barátnője) is otthon van, velük együtt tévézik.

Apu éppen hozzájuk ment, hogy megkérdezze a barátnőjét merre van a húgom. Hajnali 2-kor érkeztek haza. Húgom bőgött, apum tombolt. Később mesélte a húgom, hogy apu szó szerint az ágyból rángatta ki őt, csak azért nem verte meg a barátját meg őt, mert nem akart a másik család előtt balhézni. Húgom nem árult be, azt mondta, én nem tudtam merre volt, így én büntetést nem kaptam. De húgom igen. Apuék többé nem bíztak benne. 1 évig csak suli és haza. Amikor húgom 18 évesen lelépett, egy szót sem szóltak a szüleim. ANnyira csalódtak benne, hogy nem is békültek ki. Anyumék mondták, hogy ha az igazat mondja, elengedték volna úgy, hogy apu elviszi, és amikor szól a húgom érte megy.

Csak megjegyzem. A szüleim mindig jól álltak a dolgokhoz, mindig engedékenyek voltak, mindenbe benne voltak csak 1 dolgot vártak el. Az őszintességet, igazságot. Húgom eljátszotta.

Kedves kérdező..

Biztos, hogy hazudnod kell? Meglepődnél, hogy sokszor a szülők az őszintességet értékelve engedékenyek. Én nem hazudnék.

2020. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#6

Nem én pontoztalak le, és a hazugság szerintem sem egy jó dolog...

2020. máj. 10. 14:13
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
#6 gondolom már elfelejtetted milyen szerelmes tininek lenni, amikor még a szülők is tiltani próbálnak dolgokról. De te sose hazudtal gondolom az életedbe még.
2020. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
31%
Pár éve volt egy nagyon mérgező kapcsolatom. Havonta szétmentünk,majd mindig egymás ágyában kötöttünk ki. Illetve az övében. Anyukámnak mindent elmondtam a kapcsolatunkról, aztán megtiltotta hogy találkozzak vele. Ezutan jokat sz....eltunk mindig azt hittek hogy egy baratnomnel vagyok
2020. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!