Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha megtudtam hogy...

Mit tegyek ha megtudtam hogy anyám prostituált?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden :elvált apámtól majd nagyszülőkhöz költöztünk. KB. 2 éve vettem észre hogy feltűnően sokat email-ezik, kiderül hogy van egy párja (soha nem mondta el nekem). Ezzel még nem is lenne baj, csakhogy ma itthon hagyta a telefonját ami sokat jelzett és a végén belenéztem. Olyan üzeneteket váltanak amiből egyből leesett a szitu, félreérthetetlen hogy anyám prosti. És ebben a párja támogatja, "élvezkedik" hogy van egy k*rvája.


Alapból nem jó a kapcsolatunk, ráadásul szerintem nárcisztikus. Hibásnak érzem magam hogy belenéztem a levelezésibe, de ez nagyon összetört, nem tudom hogy mit tegyek.



2020. máj. 15. 16:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Mond neki hogy ma találkoztál egy fószerrel aki mondott pár érdekes dolgot, illetve mutatott pár üzenetet. Esetleg azt hogy a fasziját fel akarja valaki jelenteni futtatás miatt.
2020. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem a te dolgod , azt tesz magaval amit akar . Az a jobb ha titokban teszi és nem nyíltan láttad eddig . Veszelyes ügy , nem buli . A tetves strigóha ki van tartva ami élből cink . A mobil üzeneteket stb emailt lefotoznám elmentve es kinyomtatnám azf elrejtte ha zsarolni akarna valamalyik akkor jokerkent tenném ki .....
2020. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
28%
Gratulálj neki.
2020. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék, nem a faszija futtatja simán csak "élvezi" (?) hogy van egy k*urvája. Csak azt nem értem hogy normális kereset és kapcsolat mellett mire jó ez neki..
2020. máj. 15. 19:14
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
Igen, egy prosti anya általában se jelszóval, se semmivel nem védi a telefont.
2020. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Attol meg az anyad marad...

Vegulis felnőtt no, azt dolgozik, amit szeretne... Ha neki ez kell

...

2020. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát ezzel a helyzettel nem igazán lehet mit kezdeni.

Itt senki se fog tudni erre okosat mondani.


Elėg lesulytó lehet ilyenre rájönni.

Hát ėn mondjuk nem akarok tippet adni de először telivernėm rókacsapdával a hapsi kapubejáróját míg kitalálom mit is kezdjek a helyzettel.


De milyen ember az aki prostit csinál a párjaból??!

"Bár azt se ėrtem aki hagyja az asszonynak.

De mindegyis ,

Monduk ėn eleve katólikus ėrtėkrendeket örököltem kevės vagyok ėn ehez a világhoz.


De jobb tiszta vizet önteni a pohárba.

2020. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
23%
Szeret dugni. Van ilyen. Szerintem neked nincs ezzel tennivalód.
2020. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon kamunak tűnik.
2020. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
29%
Elég jól meg lehet belőle élni szóval szerintem te is fontold meg
2020. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!