Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha megtudtam hogy...

Mit tegyek ha megtudtam hogy anyám prostituált?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden :elvált apámtól majd nagyszülőkhöz költöztünk. KB. 2 éve vettem észre hogy feltűnően sokat email-ezik, kiderül hogy van egy párja (soha nem mondta el nekem). Ezzel még nem is lenne baj, csakhogy ma itthon hagyta a telefonját ami sokat jelzett és a végén belenéztem. Olyan üzeneteket váltanak amiből egyből leesett a szitu, félreérthetetlen hogy anyám prosti. És ebben a párja támogatja, "élvezkedik" hogy van egy k*rvája.


Alapból nem jó a kapcsolatunk, ráadásul szerintem nárcisztikus. Hibásnak érzem magam hogy belenéztem a levelezésibe, de ez nagyon összetört, nem tudom hogy mit tegyek.



2020. máj. 15. 16:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
20. Tévedsz. Ez már nem csak szex. Azzal hogy reklámozza magát egy prostioldalon és steicije van (amivel veszélybe sodorhatja a lányát) már nem csak rá tartozik.
2020. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
#21 Hol írja hogy reklámozza magát egy prosti oldalon? Meg azt sem tudjuk a kérdező melyik nemhez tartozik. Vagy csak fáradt vagyok, és tényleg sehol nem látom?
2020. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%

szerintem szólj a nagyszüleidnek

ők felnőttek és segítenek neked megoldani a helyzetet

2020. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg küldd már el anyud számát, kipróbálnám vele. Hármasban is mehet veled ha benne vagy.
2020. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%

Mi ez hogx hagyjad, szeresd? Egy ilyen anyát nem lehet szeretni, ez nem anya. Ez sajnos egy rongyos k"rva nem egy szerető édesanya.

Mindenképpen buktasd le, szégyenísd meg! Nem vicc! Egy életre abba fogja hagyni és talán meg is nyílik feléd, ha látja, neked mennyire rosszul esett ez.

2020. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
44%
Szólj a nagyszüleinek, lehetőleg költözz hozzájuk és szakítsd meg a kapcsolatot anyáddal mert ez rád is veszélyes lehet (pl egy felbosszantott ügyfél elmegy a lakásotokra és csak téged talál otthon)
2020. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Nekóstolgasss válasza:
Anyukádnál önzőbb ember nincs hisz nem érdekli a saját gyereke sem meg munka helyett csak szétteszi a lábát.Undorító ember!Ha még ott laksz költözz el valaki normálishoz a családban,anyukád meg köpd le és felejtsd el!
2022. nov. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!