Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim miért avatkoznak...

A szüleim miért avatkoznak közénk? Nem jövök ki az anyámmal.

Figyelt kérdés

22 F

18 L


Többet vagyok a barátnőmnél mint otthon. Otthon alig vagyok. Ha otthon vagyok, állandóan belénk avatkoznak. Mindent megcsinálunk, de akkor is az anyám küld minket el a házból. Szegény lány nem ért magyarul, mert szlovák. De megmondom neki aztán, hogy mit mondott az anyám rólunk. Már intézzük az albérletet. Anyám azt mondta, hogy legyünk nálunk, de nem érezzük jól magunkat. Anyám mindig belénk köt. Tegnap is azt mondta, hogy miért nem megyünk templomba. Ha a barátnőm nem akart menni, nélküle nem megyek, és amúgy is felnőtt emberek vagyunk, azt csinálunk amit akarunk. Hogy gyerekkorom óta jártam templomba. Ha ott aludtunk volna az éjjel, akkor biztos mentünk volna templomba, mert az anyám az végett beteg maradna.


Anyám tegnap felhívott este, hogy miért nem vagyunk nálunk. Nem akartam megint vele összeveszni. Mert hogy a barátnőm anyjának is biztos sok az, hogy állandóan ott vagyok náluk, és kevesebb hely van ott, mint nálunk. De otthon pokol van. Nincs magánéletünk, állandóan valaki megzavar nálunk a szobámban. Barátnőm anyjának vásárolok amire szükségük van, 1 karton tej, 1 karton víz. Amire szükségük van.

Eddig úgy jártam munkába hogy 1 hét reggeli műszak, 1 hét szabad. Most atléptünk 2 műszakra, délutános műszakra is. Reggeli műszak az azért jó, mert napközben együtt vagyunk. Délutános műszak azért nem jó, mert alig lássuk egymást. Délig együtt vagyunk, és aztán este már nem.

Olyan ötletem támadt, hogy: ma megyek munkába a barátnőmtől, este jövök haza, és elmegyek utána, és nálam fog aludni, aztán délig hazaviszem őt, és megyek munkába. Sokat fogok futkosni, de ő érte ezt megteszem, csak hogy vele lehessek.


Mi a véleményetek?

A szüleimmel nem jövök ki, mit tegyek? Állandóan belénk kötnek.

Köszi a tanácsokat.


2020. máj. 18. 08:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az anyám azt beszéli a barátnőmnek, hogy nagyon gyenge én hozzám. Mit akar kihozni ebből az anyám? Imádja a barátnőmet állítólag. Nem lehet az anyámmal kijönni mert nem lehet. Miért avatkozik közénk? A barátnőm anyját nem zavarja, hogy ott vagyok ő náluk. De anyám azt mondta, hogy ők azt nem fogják mondani, hogy zavarja őket, hogy ott vagyok náluk. De jobban kijövök az anyóssal.
2020. máj. 18. 08:38
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha állandóan együtt vagytok, egymásra unhattok. Egy kis időt töltsétek külön is!
2020. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy a lány szlovák, de te sem nagyon tudsz magyarul!
2020. máj. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felvidékről származom.
2020. máj. 18. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Anyukád kétszínű. Exem anyukája dettó ez volt. Ne hagyd hogy befolyásoljon titeket!
2020. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonymousreview60 ***** válasza:
75%
#3: Sokat tudsz, nagyeszű.
2020. máj. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
69%

Kérdező, anyukádnak nem tetszik az alábbiak legalább egyike:

1. Felnőttél és nem ő irányít téged, nem mindig azt csinálod, amit ő akar.

2. Más nő a legfontosabb az életedben.

3. Szlovák a csaj, nem magyar.

4. Nem jársz - annyit - templomba.

Vagy édesanyád csak simán önző.

2020. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3as biztos nem. Kedveli a barátnőmet. Az hülyeség lenne, hogy az lenne baj hogy nem magyar hanem szlovák. Azt biztos hogy nem
2020. máj. 18. 08:52
 9/12 A kérdező kommentje:
Miért volna más nő legfontosabb az életemben? Nem értem
2020. máj. 18. 08:56
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezt már harmadszorra írod ki. Az egyedüli megoldás az albérlet.
2020. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!