Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkatársaim olyanba avatkoz...

A munkatársaim olyanba avatkoznak bele amibe nem kéne. Hogyan lehetne finoman a tudtukra adni, hogy semmi közük ehhez?

Figyelt kérdés
Konkrétan a bejárási támogatásom szúrja a szemüket. Messziről járok be és a benzinpénz egy része amit a cég fizet megmarad zsebbe, mert megoldom máshogy a bejutást. Ők erre irigyek.
2019. okt. 15. 14:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Ezt minek mondtad el nekik?? Az emberek ilyenek sajnos.
2019. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudják hiszen látják nem megyek minden nap autóval.
2019. okt. 15. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem autóval jársz, nem jàr a benzinpénz sem. Ez azért nem annyira bonyolult.
2019. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Jogos a részükről, benzinpénz benzinre van. Ha meg zsebreteszed a maradékot, legalább annyi eszed lenne, hogy úgy intézed hogy ne jöjjenek rá.
2019. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem úgy van, hogy ha a dolgozó egy bizonyos távolságon kívül lakik, akkor kap egy összeget, amit kilóméterenként számolnak, és azt arra költi, amire akarja? Vagy külön van szankcionálva benzinpénz és tömegközlekedési bérletpénz?
2019. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindenesetre én a helyedben a munkatársaknak semmit nem mondtam volna arról, hogy milyen pénzt kapok.
2019. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, amikor multinál dolgoztam, a titkárnő ilyen esetben jelentette is a munkaügyi osztálynak. Merthogy neki ez "kötelessége".

(Nálunk az volt, hogy pasi távol lakott, ott volt a bejelentett lakóhelye, kapta a benzinpénzt. Közben összejött egy csajjal, és a szomszéd faluból járt be 8 km-ről, busszal, benzinpénzt pedig felvette az állandó lakhely és a munkahely közötti távra.)

2019. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi közük hozzá? Szerinted ők sem oldják meg a saját kis ügyeiket hasonló módon? Dehogynem.

Munkahelyen nem pletykálkodunk, magánéletről meg pláne. Indiszkrét kérdést finoman, viccelődve hárítunk. Így nincs konfliktus. Ez egy olyan aranyszabály, amit be kell tartani, különben céltábla vagy.

2019. okt. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól tette. Papíron rendben volt. Hogy ténylegesen honnan járt az már az ő dolga.
2019. okt. 22. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!