Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves koráig segítsük a...

Hány éves koráig segítsük a gyereket? 30 évesn még mindíg én adok neki pénzt, ha megszorul. Ez normális?

Figyelt kérdés

#Gyerek segítése #Gyerek-anya
2020. máj. 24. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod a választ. Az ok, hogy ha nagyon megszorul egyszer kisegited, debrendszeresen ne pénzeld.
2020. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Attól függ, mi miatt szorul meg. (És ez nem életkor függő) Ha most pl. a Covid-19 miatt munkanélküli lett, akkor igen, támogatnám. Ha sokáig lenne táppénzen, akkor is.

Ha azért nincs pénze, mert mindenféle marhaságra elkölti, akkor nem adnék..

2020. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Mi miatt szorul meg?
2020. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
És ez kölcsönös? Ha te megszorulsz, ő is ad? Mert akkor szerintem ez elfogadható.
2020. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Én is ezt teszem, mi mást tehetnék.

Nem örülök neki, hogy erre szorul, de az ember szereti a gyerekét.

2020. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Ameddig szereted?

Mamám lassan 60 éves és még mindig ad pénzt anyámnak ha meg szorul (ő 37)

2020. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Ez sok dologtól függ.

Mindenkinek magának kell eldönteni kit és miért támogat.


Nekem volt rokonom,akinek 85 éves koráig élt az anyja,jó nyugdíja volt,és a fia 50 felett volt,akkor is mindig adott neki pénzt.


Ha megteheti a szülő,akkor vagy támogatja,vagy félretesz a gyerekének.


Ha kevés a fizetése és nem szórja felesleges dolgokra,akkor nincs vele gond,ha a szülő megélhetését nem veszélyezteti.

2020. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Agy egy halat egy embernek és megeteted egy napra.

Tanítsd meg halászni és megeteted egy életre.

2020. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Segíteni bármikor lehet, ha akarjátok - egy családban oda-vissza szoktak segíteni egymásnak.


De, hogy 30 évesen te tartsd el kvázi, na, az már nem normális.

2020. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ milyen gyakran szorul meg. Bármelyik fél megszorulhat, nálunk oda-vissza működik. Amíg huszonévesen voltunk inkább ő segített, most 10 évvel később erre már nincs szükség. De nekünk nagyon jó a kapcsolatunk, plusz mi azon voltunk hogy jobb legyen. Nem ment azonnal, de jobb lett, most már elég jól keresünk ahhoz hogy ne kelljen kérni senkitől. De ha a fiad 30 évesen is megelégedik azzal higy egy helyben toporog akkor az úgy megint más. Mert a helyzet így nem fog változni.
2020. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!