Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázzam el apámnak,...

Hogyan magyarázzam el apámnak, hogy felesleges léleklátóra költeni a pénzét?

Figyelt kérdés

Szerintem meg van róla győződve, hogy van értelme ennek a (ráadásul telefonos) kuruzslásnak, és segítheti egy családi probléma megoldását. Holott a valóság az, hogy szép összegeket gombolnak le róla hitegetéssel - nyilván azt mondják neki, amit hallani szeretne. Szeretném ha belátná, hogy gyakorlatilag az ablakon dobja ki a pénzt, de közben valahogy tisztelettudónak kéne maradnom, mert még mindig vele élek.

20/F



2020. máj. 24. 18:12
 1/5 anonim válasza:
85%

szerintem ne kerülgesd a forró kását. ha azt gondolod, hogy tényleg ez lenne a legjobb, akkor ülj le szembe vele és mondd el amit érzel. nem vagy értelmetlen gyerek, biztoa megérti, hisz mondtad, hogy tisztelettudóan akarsz vele beszélni. remélem sikerül valamire jutnotok.

és esetleg lehetne úgy, hogy a következő ilyenen te is mellete leszel és a végén meg megkérdezed, hogy milyen volt, stb. aztán belevágni, hogy nem tartod a legjobbnak ezt a helyzetet.

2020. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez megnyugtatja, amikor lelki válságban van, akkor én ráhagynám... Sajnos Magyarországon cikinek számít pszichológussal vagy bármilyen más terapeutával megosztani a gondjaidat, főleg ha férfi vagy. Ezt használják ki a különféle kuruzslók, de erre épül gyakorlatilag az összes egyház is.
2020. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is hagynám, ha ettől nyugodtabb lenne. Ennél nagyobb összegeket cseszünk el mindenféle más ostobaságokra.
2020. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. máj. 25. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Történelmi egyházak ugyanezt csinálják.
2020. máj. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!