Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám úgy...

Mit tegyek, ha anyám úgy beszél velem, mint a kutyával? Már nem bírom ezt.

Figyelt kérdés

Ha valami nem úgy van, ahogy ő akarja, vagy kiidegelik a munkahelyén, akkor rajtunk tölti ki a dühét.


Pl.:

Most megmondtam, hogy nem akarok elmenni az egyik ismerősünkhöz, mert nem akarok ott ülni szótlanul a sarokba, mivel csak felnőttek lettek volna ott, meg két 10 éves fiú (az egyik az öcsém). Így nem lett volna kivel beszélgetni vagy csak úgy lenni.

Erre anyám olyanokat mond, hogy én mutáns vagyok, egy b_zi k_rva, és amikor megszült (mármint anyám engem), akkor kellett volna lerohadnia és elrákosodnia a méhének. Meg akkor kellett volna megdöglenie, amikor gyereket vállalt (én vagyok az első gyereke).


Én ezt már idegileg és ép ésszel nem bírom, hogy úgy beszél velem, mintha az utcáról szedett volna fel. Komolyan mondom még a kutyával is szebben beszélnek.



2020. máj. 29. 21:42
 1/4 anonim válasza:
69%
Hány éves vagy? Nagyszülők vannak? Esetleg nagybáty/nagynéni, apud? Én lelépnék valami rokonhoz a helyedben.
2020. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez valóban így igaz, akkor anyádnak szakemberre van szüksége.
2020. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.4.5.6. A kérdésre válaszolj, hacsak nem te vagy Colombo!


Kérdező, csak 1 tipp: egy jobb pillanatában mondd el anyukádnak, hogy amit itt leírtál, az mennyire rossz esik neked, mennyire fáj neked, hogy ilyeneket mond, és próbáld szépen megkérni, hogy amikor nagyon dühös rád, akkor se mondjon ilyeneket!

2020. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!