Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem hagynak itthon és el akarnak kényszeríteni az unalmas nyaralásukra?

Figyelt kérdés

2 lehetőségem van:

- vagy elmegyek anyámékkal vagy tesómmal nyaralni

- vagy nagynénémékhez küldenek, de ott van a 2 idegesítő kisgyerek, akik az unokatesóim


16 vagyok, de nem engednek itthon maradni. Nem akarok velük menni, mert fürdős helyre mennénk és menstruálok, és 5 órás az odaút, kocsival mennénk és nem akarok undorító wc-kben cserélni. Meg alapból arról szól az egész, hogy anyám végigordítja az egész utat, a tesóm meg egész végig b.a.sztat, meg trollkodik, ahogy itthon is szokta.

A nagynénémnek meg van 2 idegesítő kölyke, akiket utálok, mert 2 perc nyugtom nincs tőlük. Állandóan rajtam lógnának.


2 éjszakáról és 3 napról lenne szó. Holnap indulnánk, de én nem akarok menni. Bármit mondok, nem hagynak itthon. Gyűlölöm őket már.



2020. máj. 29. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 lordpenis ***** válasza:
0%
29 ott a pont tudtommal még alig van nyitva bármi. gondolhattam volna hogy kamu. faékegyszerűségű sztori nem az első itt.
2020. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
84%
Mert belföldön belül nem lehet utazni nagyon okosok?
2020. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Igen is vannak apartmanok, apartmanba megyünk, mi olyan hihetetlen ezen? Adjam meg hova mennénk?


Talán tájékozódni kellene egyes dolgokról, aztán pampogni.

2020. máj. 29. 21:47
 34/70 A kérdező kommentje:
Igen, belföldön utazunk, tudtommal ott lehet, mivel lehetett foglalni szállást.
2020. máj. 29. 21:49
 35/70 anonim ***** válasza:
84%
persze hogy lehet csak a sok bolondtól kérdeztem akik már kamunak gondolják a kérdést.
2020. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 A kérdező kommentje:
De amúgy nem tudom, hogy honnan szedtétek azt, hogy külföldre megyünk?
2020. máj. 29. 21:51
 37/70 anonim ***** válasza:
90%
Eggyesek úgylátszik csak külföldön tudnak nyaralni...
2020. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
10%
Akkor pláne ha belföld, májusba nem nyaralunk, 20 fok van kb, nálunk a nyaralás= fürdés, napozás, meleg.. egyik se kivitelezhető ebben a sz.r időben, 29. vagyok. :)
2020. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
10%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Szerintem is kamu. Elkezdte a kamugyártást.

2020. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 A kérdező kommentje:

Már miért ne lehetne nyaralni? Beltéri medencéről még nem hallottál?


Utolsó: azért, mert felteszek ide egy kérdést, még nem jelenti azt, hogy én írtam volna az összes kérdést. Azt nem én írtam már ne haragudj!

2020. máj. 29. 22:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!