Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a tizenéves...

Elengednétek a tizenéves lányotokat ehhez a barátnőjéhez ottaludni?

Figyelt kérdés

Egy érdeklődési körrel kapcsolatos táborban ismerték meg egymást, mivel egy szobába osztották be őket. Azóta tartják a kapcsolatot üzenetben. Viszont ez a bizonyos barátnő messze lakik, és a lányod még nem járt abban a városban egyedül. Persze nyilván kimennek elé az állomásra. Viszont ez a barátnő negyven évvel idősebb a lányodnál. (56 éves pontosan)

Elengedés hozzá találkozni?



2020. máj. 30. 19:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
54%
Az nem barátnő, hanem egy pedomami!
2020. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, ez az egész szitu furán hangzik. Ha ismerném a hölgyet és megbíznék benne, gondolom a gyerek 16 éves talán elgondolkoznék rajta, ha nem ismerném nekem ez teljesen idegen lenne és furcsa úgyhogy inkább nem.
2020. máj. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem igazán tudom mi kötheti őket össze, de egy ennyivel idősebb barát érdekes új látásmódot adhat a gyereknek. Ha pasasról lenne szó nem engedném, de így hogy nőről, nem igazán látom akadályát. Azért megnézném magamnak ezt a barátnőt személyesen, nehogy kiderüljön utólag hogy töke van a menyasszonynak, és szereti a kamasz husikát...
2020. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mert teljesen idegen.

Tegyük fel, hogy a gyerekemnek van egy osztálytársa, akinek a szüleit ismerem, egy helyen élünk évekig és mondjuk elköltöznek 150 km-re. Na, oda elengednék a tizenéves gyerekemet, mondjuk inkább 14 felett, hogy ott aludjon, természetesen biztonságosan megszervezve az utazását, de egy idegenhez ugyan miért engedném el? Nem ismerem, nem tudom ki ő.

2020. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy engedném...
2020. máj. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

A nők azt híresztelik, hogy csakis a férfiaktól kell megvédeni a gyerekereket, miközben közöttük is akad szép számmal pedofíl!!

pl.:

[link]

2020. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon fura.

Ha 56 éves a nő, akkor kellene annyi eszének lennie, hogy felveszi a szülőkkel a kapcsolatot, mesél magáról, a családi körülményeiről.

Biztos, hogy nem engedném el a gyereket, csak ha személyesen ismerem az illetőt, láttam az otthonát és főleg, ha ÉN megbízom benne. (És még akkor is érhet meglepetés!)

2020. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha férfi lenne engednéd? Gondolom elvből nem...na, hát akkor...:)


#6 mikor híresztelték ezt nők?? Ezt max női pedofilok híresztelik. Minden normális, értelmes ember tudja, hogy pedofil bárki lehet. Ráadásul idelinkeled egy szennylapnak a cikkjét... Itt egy kérdés arról, hogy bajba kerülhet e ez a fiatal lány, te meg nekiállsz hímsovinisztáskodni. Máshol nyalogasd a sebeidet!

2020. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%

Kérd meg a lányod hogy meséljen róla

Jelöld be facebookon

Érdeklődj ismerd meg

2020. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 babyboom567 ***** válasza:
88%

Én nem engedném el, nekem ez még gyanúsabb mintha pasas lenne.

Felvette veletek a kapcsolatot?tudod hol dolgozik? van családja, gyerekei?

Én nem tudnám elképzelni, hogy egy tinédzser lányt , csak barátságból magamhoz hívjak.

2020. máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!