Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám nem hagy...

Mit tegyek, ha anyám nem hagy békén és úgy kezel, mint egy 5 évest és nem érti meg, hogy amit csinál, az nekem már sok?

Figyelt kérdés

Állandóan ölelgetne és puszilgatna, amit én alapból nem szeretek. Csikiz, meg bohóckodik, azt hiszi, hogy vicces, pedig nem. Sosem hagy békén, mindig bejön a szobámba és simogat. Állandóan el kell vele mennem boltba, mert ha nem megyek vele, akkor vergődik, meg fenyegetőzik.

De az az érdekes, hogy csak engem ölelget, pedig van egy öcsém is, őt nem ölelgeti és nem puszilgatja meg nem csikizi állandóan.



2020. jún. 1. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy?
2020. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondtad már neki, hogy sok neked ez a testi kontakt?
2020. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!