Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más szülő is szóvá teszi...

Más szülő is szóvá teszi rendszeresen, ha a 17 éves lányoktoknak az egyik barátja ellenszenves nektek? Ez csak az én anyám szokása? Miért változott ennyire a véleménye?

Figyelt kérdés

Több mint másfél éve hallgatom már, hogy szerinte nem kellene azzal a sráccal barátkoznom, mivel ""rossz hatással van rám"". Igazából anyámnak tök szimpatikus volt a srác, egyszer találkoztak is, másfél évvel ezelőttig az volt anyám véleménye, hogy milyen jó, hogy vele barátok vagyunk, jó hatással van rám, meg ilyenek. Aztán valahonnan megtudta, hogy a srác párkapcsolatban egy másik fiúval. Azóta folyamatosan el akar tiltani tőle, mondván, hogy beteges ez az egész, pláne, hogy én így is barátkozok vele... Nyilván nem tud eltiltani tőle, az egyetlen, amit tenni tud, hogy nálunk nem találkozunk, de ettől függetlenül még idegesítő, hogy naponta hallgatom a baromságait, hogy ne beszéljek már azzal az illetővel, és egyéb kevésbé szép dolgok. Komolyan, amíg nem tudta meg ezt, semmi baja nem volt azzal, hogy ő a legjobb barátom. És mielőtt félreértés történik, nem azért lettünk barátok, mert jujj kell egy meleg barát, igazából nem is tudtam, amikor megismertem. Csak egyszerűen nem gondolom, hogy meg kellene szakítanom vele a barátságom csak azért mert megbízott bennem és elmondta...


Másnak is ennyire bele szokták szólni abba, hogy kivel kéne barátkoznia? Miért kell ennyire hangoztatnia ezt anyámnak? Egyáltalán mit kezdjek vele?


2020. jún. 3. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Félt téged és alapból begyepesedett. Amint tudsz, költözz el.
2020. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
45%
Gondolom neked is keresztény konzervativ fideszes orbánista szüleid vannak akik mindent megtiltanak, nem nyitottak semmire, képtelen vitázni, érvelni. Amit az ételen felül kapsz az ajándék. Elvették a gyerekkorod és még ezt is el akarják. Döntened kell mi kell, sarokba vagy szoritva. Sosem fogja meg érteni, azért csinálja hogy egy rendes férjed legyen aki pénzes, rendes "családcentrikus" azt csok babahitel.....
2020. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából a szüleim nem fideszesek és nem is keresztények, de szerintem ez nem ettől függ 😅 de az igaz, hogy eléggé maradiak néhány dologban
2020. jún. 3. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!