Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves lány vagyok, szerintet...

17 éves lány vagyok, szerintetek napi, rendszeres intenzív mozgással és rendes étrenddel, tudok kétnaponta egy kilót fogyni? Rendes válaszokat légyszí?

Figyelt kérdés
Már három hete diétázom és már lement pár kiló, de mivel szünet volt ezért nem mozogtam semmit ( Sajnos...) . Ha elkezdődik a suli és mindennap sétálok meg gyaloglok és mellette még mozgok akkor lehetséges?

2014. jan. 5. 17:06
 1/5 anonim válasza:
57%

Szia!! :)


Ha nem csak a suliba jövés-menést "sportolod" akkor valószínűleg igen! :) sportolj minél többet!! :D ;) ami nagyon fontos! EGY ÉTKEZÉST SEM SZABAD KIHAGYNI!! Mert akkor a tested azt hiszi hogy éhezel, és elkezd raktározni..



Remélem segítettem, sok sikert!! :D ;)

2014. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zsírból max. heti 1 kg lehetséges,annál több izomveszteséget jelent.
2014. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kétnaponta 1 kilót? Hetente akarj 1et és akkor formás is maradsz.
2014. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hollófernyiges ***** válasza:
74%

Egy kiló zsírban kb 8800 kcal van, a szervezetnek nagyjából 1500-ra van szüksége alapban (kortól, mérettől függ), vagyis kb 30 km-t kellene futnod és semmit sem enned naponta, hogy meglegyen a fél kilónyi veszteség. De ezt egyrészt nem bírnád, másrészt ahogyan írták, így nem a zsírból, hanem izomból veszítenél, mert koplalásnál ahhoz nyúl először a szervezet.

[link]

2014. jan. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsírból akarsz veszíteni, akkor heti max 1-1,5 kg-ot lehet fogyni. Ha te két nap alatt fogysz 1 kg-ot, akkor az szinte mind víz. Nap végére "visszahízod".
2014. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!