Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha 27évesen apàm meg sem...

Ha 27évesen apàm meg sem kérdezi mi a helyzet a férfiakkal, hallani se akar ròla, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szüleim màr elvàltak nagyon rég, apu egyedül van, baràtai sem nagyon vannak, nem igazàn érdekli senki, semmi.

Lassan két éve van pàrom, egy éve együtt élünk, de neki nem mutattam be, mert mikor felhoztam, hogy van valaki, akit szeretnék hazavinni, annyi volt a vàlasz, hogy "nekem ne hozzàl ide senkit". Azòta sem érdekelte, és làtvànyosan kerüli a témàt. Fogalmam sincs miért van így, hogy lehetne ezt a helyzetet megoldani


2020. jún. 8. 12:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem miért kellene választani. A szerelem az szerelem, a szülő az szülő, a testvér megint más. Ez így a jó és természetes. Nem is lehet összekeverni. Egy ember nem lehet mind a három egyszerre.
2020. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kell a parodrol beszelni. Ne eroltesd. Nagy valoszinuseggel, ha unokaja szuletik, fel kell keszulnod, hogy o ra sem lesz kivancsi.


Sajnalom, de torodj bele. Nem mindenkinek vannak normalis szulei. En is sokaig szerettem volna,ha valtoznak, probalkoztam, eselyt adtam, de elengedtem a dolgot. Van, aki tenyleg sosem valtozik...


Torekedj arra, hogy te jobb szulo, feleseg,partner leszel,illetve vagy.

2021. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!