Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mostanában ez tényleg így...

Mostanában ez tényleg így megy?A gyerek az úr?

Figyelt kérdés

10éves fiam mondta ma hogy csak azért szültem őket,a tesóját is,mert pénzt kapok utánuk.És amúgy se mondjam meg mit csináljon meg mikor,mert ő parancsol,nem én.

Tény és való,hogy az apukájuk sokat dolgozik,hogy mindenünk meglegyen,én még itthon vagyok a kisebbel,meg ugye most vele is,de szerintem ez akkor sem normális dolog.



2020. jún. 9. 15:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
És te ezt csak úgy szó nélkül hagytad, miután ilyen baromságot mondott? Tényleg, ki az úr a háznál, ha a gyerek ilyet megengedhet magának?
2020. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Lett valami következménye ennek az igencsak szemtelen, pimasz megnyilvánulásának? Mert ha nem, akkor az a meglátásom, hogy a gyerek igazat mondott. Legalábbis nálatok ez a helyzet, sajnos. Ki van nyalva a hátsójuk, ezért még ezt a stílust is megengedheti magának. Bár már elég késő, de talán el kéne kezdeni végre nevelni. Nem vagyok a verés híve, de ezért a mondatáért szájon vágtam volna - már persze, ha nem igaz, amit mondott.
2020. jún. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Dehogy hagytam szó nélkül!De bevallom hirtelen köpni-nyelni nem tudtam,egy jó nagy füles volt az első reakcióm,ha szép ha nem
2020. jún. 9. 15:25
 4/33 anonim ***** válasza:
90%
És erre őméltósága, mint a ház ura, mit reagált? Az se jó, ha ilyet mond, de a nagy gond az, ha tényleg így is gondolja. Rájött, hogy túlment egy határon vagy csak bedurcizott?
2020. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Apa dolgozik,én csak itthon vagyok.se sírás se semmi,ennyi volt a válasz
2020. jún. 9. 15:30
 6/33 Savlekotő ***** válasza:
85%

Valószínű apát másolja a gyermek,apa el nyom téged így ő is jogot formál arra hogy elnyomjon úgymond. Nem ütni kell,hanem el gondolkodni hogy egy 10 éves fiú miért jut ide el hogy jogot formál arra hogy az anyjának ő parancsoljon.. Itt komplex probléma lesz,ez már csak a tünete a valódi problémának.

70F

2020. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%
Nos, ha te csak otthon vagy, akkor mostantól bevezethetnéd, hogy csináljon mindent magának. Főzzön, mosson, takarítson. Saját magadnak csinálsz ételt, mosol magadra, takarítod az ő szobáján kívül a lakást, és nem kap pénzt, hogy rendeljen. Csinálja meg magának, ha te csak otthon vagy, mert olyan egyszerű. 10 évesen egy rántottát, szendvicset nem nagy dolog megcsinálni, a takarítástól sem törik le a keze.
2020. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
29%
Ez a 70F valahogy minden kérdést megtalál
2020. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
Jól tetted ,én halmazati büntetésnek nem vennék neki semmit se finomságot se semmi olyat amit szeret vagy szeretné megkapni.de nem fontos . illetve éreztetném a 10 évesel hogy ki a fönök .
2020. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként, az már csak mellékes, hogy jelenlegi helyzetben ő is csak otthon van, nincs az, hogy iskolába járás.

Támogatom az előttem író ötletét, hogy nincs finomság.

2020. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!