Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahotelben mennyi lenne a...

Mamahotelben mennyi lenne a normális rezsi hozzájárulás?

Figyelt kérdés

35 éves fiam még velünk él.

Van munkája, autója.

Havi 10 ezer forintnál többet nem merek elérni tőle. Vagy ez is sok?

Ez fedezi az étkezését is. Minden nap főzök!


2020. jún. 13. 20:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
5%
megszűlted, tartsad el
2020. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lenne már sok?

Oszd el a rezsit annyival, ahányan ott éltek, és a ráeső részt kérd el tőle.


Én csak így egyeztem bele, hogy a családi ház tetőtere legyen az enyém. (Külön mérőórákat nem alakítottunk ki, főre osztjuk le a rezsit meg mindent.)

2020. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
85%
Ez nagyon kevés. Alap hogy egy dolgozó ember fizeti a rezsi rá eső részét, fizeti a saját költségeit a tusfürdőtől a tisztítószereken át a vécépappírig, és nem oldalök tízezer forintot az anyjának-ami nem létezik hogy fedezi a kajáját a mostani árak mellett- és röhög a markába hogy harmincöt évesen még mindig el tudja tartatni magát.
2020. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy mekkora franc már Tízezer forintot ad ki a havi megélhetésére, a többit meg röhögve zsebre vágja, a maradékot meg fizesse a hülye szülő. Jól kihasznál.
2020. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
72%

Ha Ti - szülők - eleget kerestek, akkor akár jó is lehet, mert lehet, hogy lakásra (házra) gyűjt. Ám, aligha vagy a 10-ezerrel megelégedve, különben nem tetted volna fel a kérdést.

Mi lenne, ha mindent egybevetve, összeadva, elosztanátok 3 felé? Esetleg a magatok munkáját nem számolnátok, hiszen ő is megcsinál, megjavít ezt-azt...

Így, vagy úgy - szerintem a havi 10-ezer rettentően kevés. Ezt az összeget nem mered ELÉRNI, vagy elKérni tőle???

2020. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
81%

Az a durva, hogy én is egy elgondolkodtam, hogy 10 ezer az kevés. Én 30 ezer forintot adok az anyámnak, de! Én segítek is neki a ház körül, és rövid ideig vagyok csak itt.


Amúgy, ha csak 10k az összes amit ad, minden rád marad: az gáz.

2020. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
28%
Egyí szülőnem fogja a gyerekén követelni a pénzt. hacsak nincs rászorulva.. bírom ezeket a kommenteket.
2020. jún. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
29%
több 30 as ismerősöm ennyit se ad a közösbe
2020. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
55%

Én 23 éves korom óta havonta 50 ezret fizetek a szüleimnek, pedig jó, ha 2 naponta főz anyum és sokszor nem is alszok otthon napokig.


25/F

2020. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
30%

#8-as,

nem érdekes az, hogy az ismerőseid mennyit adnak vagy mennyit nem, hanem azt kérdezték, hogy mamahotelban mennyi lenne a havi rezsihez való normális hozzájárulás.

2020. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!