Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez egészséges?

Szerintetek ez egészséges?

Figyelt kérdés

A szüleim házassága kb 3 éve sajnos eléggé válságos.

Viszont mióta az eszemet tudom, úgy érzem anyukám nem szeret. Tudom hogy reredetileg fiút szeretett volna. De van két öcsém . Mindig kitűnő tanuló voltam mert azt gondoltam akkor majd jobban szeretnek itthon. De ez az idő múlásával sem következett be.

Folyamatosan magányosnak érzem magam. sok barátom van, akik törődnek velem és nagyon szeretnek, de nekem az anyai szeretet/gondoskodás és egy felnőtt tanácsai hiányoznak. Volt egy nagymamám, aki mindig törődött velem, de sajnos ő 4.es koromban elhunyt. Apukám szeret azthiszem, de sokat dolgozik, es nem nagyon van ideje velem foglalkozni.

Régebben el akartam menni pszihológushoz mert azt gondoltam ott van a gond. Akkor jöttem rá, mi is hiányzik igazán az életemből, de ezen nem tudok változtatni.

A legrosszabb mikor éjszakánként rámtör a magány.

Ti hogy kezelnétek ezt/ tennétek túl magatokat rajta?



2020. jún. 23. 02:21
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Hogy érted hogy nem szeret anyukád? A két ocseddel másképp bánik? Őket jobban szereti? Vagy csak te érzed úgy? Hány éves vagy?
2020. jún. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, nekem agresszív alkoholista anyám volt, aki a szeretetét úgy mutatta ki, hogy mindig megvert. Volt, hogy a kezemet törte el, volt, hogy az orromat törte be. Ilyenkor nagyon hamar rájön az ember, hogy szeretetet nem fog kapni. Én 17 évesen tovább léptem. Úgy döntöttem, hogy a szeretetemet annak adom aki megérdemli. Nem amúltba tekintek vissza, hiszen megváltoztatni nem tudom. A jelen számít. Én úgy alakítotam, és alakítom az életem, ahogy nekem jó. Ha valaki nem szeret, valaki nem tisztel akkor abból nem kérek. Egyszerűen túl kell lépni rajta. Már elmúltam 40 éves, és boldog vagyok.
2020. jún. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

"A szüleim házassága kb 3 éve sajnos eléggé válságos."


És miért nem történik semmi? Egyébként,ha szereted apádat meg ő is téged,akkor kérj segítséget tőle és támogassátok egymást.


De nem mindegy,hogy 14 vagy 16 vagy 20 éves vagy,szóval Hány éves vagy?

2020. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én meg értelek de le írok 2 netes oldalt ahol szakemberek adnak tanácsot és én elküldöm neked az optimista hozzá állás 10 pontját mióta aszerint élek nekem segített:

Keresési eredmények

Internetes találatok


Pszichológus válaszol – Online pszichológiai tanácsadás

onlinetanacsadas.com › pszichologus-valaszol

Olyan panasszal írnék önnek, hogy azt érzem a barátom nem szeret már annyira ... akikkel jó viszonyom van, de valahogy mégis teljesen egyedül érzem magam, ... Mit tegyek ha nem foglalkozik velem a barátom annyit, amennyire nekem szükségem lenne? ... Soha nem mondta konkrétan, hogy nem akar feleségül venni.

Hiányzó: atanácsa ‎| Tartalmaznia kell a következőket: atanácsa

2 alkalommal látogatta már meg ezt az oldalt. Utolsó látogatás ideje: 2020.05.29.


Pszichológus válaszol – Online pszichológiai tanácsadás

onlinetanacsadas.com › comment-page-2

A hozzászólás elküldéséhez az email cím és más adatok megadása nem szükséges. ... Felhívom szíves figyelmét, hogy az írásos tanácsadás nem egyenértékű a ... Betegesen meg akarta óvni tőlem a fiát, a családban folyamat áztatott. Ott tett ... Úgy éreztem nem szeret és mivel Vera mellett biztonságban érzem magam,újra ...


Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. jún. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!