Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám megengedi hogy bármeddig...

Anyám megengedi hogy bármeddig otthon lakjak, ezzel elég sokat tudok spórolni ugye?

Figyelt kérdés

elmondta hogy mivel ugyis ketten lakunk, minek menjek el, jol megvagyunk, van sajat szobank. Igy igazabol hitelt nem kell fizetnem, meg alberletet havonta, amivel 160-200kt megsporolok.

A rezsibe persze bele adnek, meg a kaja felebe, igy egalban vagyunk. Tehat ha lenne egy kezdo 300-400 kozotti fizetesem, akkor abbol 20k lenne a rezsi, es 50k a kaja, ez -70k a fizumbol. Legrosszabb esetben is ha csak 300k a fizetesem akkor maradna magamra 220k egy honapban, amit szorakozasra koltenek csak kb


máj. 1. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
És ha azt mind elszórakozod, akkor oszt mégis mit spóroltál? Anyád úgy gondolta, tedd félre azt a pénzt, vagy legalábbis egy jó részét saját lakásra, kocsira, esküvőre, unokákra.
máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én is így vagyok, csak veled ellentétben nem szórakozásra költöm, hanem teszem félre saját kuckóra, hogy minél kevesebb hitelt kelljen felvennem.
máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Értelmetlen a kérdés mivel ha elszórakozod a pénzt azzal nem spórolsz semmit

Nem azt mondom hogy ne szórakozz teszem azt el bulizol 100-at marad kb ugyanannyi azt meg félre teszed

máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Leírásod alapján, szerintem havi 100 ezret félre tudnál tenni bőven, ha elszòrakozod, akkor nincs értelme, kivéve ha otthon szeretnél megöregedni.
máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
A munka mellett otthon lakásnak pont az a lényege, hogy sok pénzt el tudsz tenni mellette. Ha elvered, annak nincs semmi értelme.
máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Most szórakozni akarsz vagy spórolni?

Ha okosan csinálod, a kettő nem zárja ki egymást. Fizesd ki anyukádnak a rezsi, kaja rád eső részét, aztán legyen egy fix összeg amit minden hónapban félre teszel és csak a többit bulizd el, ha vinni is akarod valamire!

máj. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Jönnek az irigyek, hogy azert csak fizess rezsit! Így lehet a legtöbb penzt félretenni es ha buli is van néha, miert ne? Ha az anyja eltartja es megengedheti magának? Kinek fáj? A válaszolóknak? Elhiszem!
máj. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

#7 Szerintem alapjáraton a lőtéri döglöt kutyát sem érdekli, hogy mit tesz a kérdező az életében. Az ő dolga.

Pusztán próbáltak rávilágítani, hogy elvileg a cél az lenne, hogy spóroljon, és van egy picike baki a logikájában.

Habár ha nem tervez családot alapítani, mert ugye nem mindenki hajlandó odaköltözni anyukához, gyerekekkel, akkor nincs gond.

Nyugodtan megöregedhet ott. Gondolom, ha egyedül marad, majd akkor is meg tudja oldani az életét, felnőtt ember végül is.

máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Azzal nincs semmi baj, ha anyukáddal élsz, mert valóban nincs sok értelme ugyanabban a városban albérletet fizetni, ha egyébként jól kijössz anyukáddal és van saját élettered. Viszont a megspórolt pénzt hatalmas ökörség mind elverni. Nyilván kell élni, szórakozni, de tegyél félre hosszabb távú célokra! Én 32 évesen költöztem el a szülőktől, de akkor saját lakásba, mert addigra tudtam összeszedni a kellő önerőt.
máj. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!