Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyáméknak,...

Hogy mondjam el anyáméknak, hogy a szobámat vallási jelképekkel szeretném díszíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A szobámba szeretnék vallási dísztárgyakat, viszont a családom mindig is kritikus volt a vallásokkal szemben.

Én viszont hiszek egy vallásban, és annak a neves alakjainak képeit és szobrait szeretném kirakni a szobámba.

Hogy mondjam el ezt anyáméknak?



2020. jún. 28. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

attól függ, milyen vallás..

ha valami sátánista cucc, annak én sem örülnék

2020. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Keresztény.
2020. jún. 28. 20:58
 3/12 Thispain ***** válasza:
81%
És azon belül is katolikus, ha jól tippelek.
2020. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Moohikan ***** válasza:
81%
Megértik :) Te így látod a világot, és ebben hiszel, semmi probléma nem lesz vele!
2020. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Csak tedd meg, te szobád, te dolgod, meg gondolom te pénzed.

Ha kritikusak (de nem ellenségesek), akkor beszélgess velük, hogy ez neked miért fontos meg mit jelent számodra, meg hagyd, hogy ők is elmondják amit gondolnak, ilyenek:)

2020. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
tedd ki. talán nem egyszerre kéne, hanem apránként. és beszélgess velük arról, hogy ez miért fontos neked
2020. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ h micsodát? Szent Máriát? Keresztet? Vagy miket?
2020. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem viszed túlzásba a dekorálását a szobádnak,akkor valószinűleg elfogadják egy idő után
2020. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Én szerintem helyes dolog, hogyha fellvállalod, hogy hiszel Istenben, és hogy szeretnél erre utaló díszítéseket a szobádba tenni.

Szerintem az lenne a legjobb, hogyha egy nyugodt pillanatban megkérdeznéd a szüleidet erről, és kiderülne, hogy van-e egyáltalán kifogásuk a hited ellen és ha igen, akkor pontosan mi is a problémájuk ezzel.

Ha valaki ŐSZINTÉN, nem képmutatásból keresztény, az csak pozitív dolog lehet.

2020. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Az rendben van, ha kiteszel egy keresztet, meg egy-két képet, de ha ez uralja az egész szoba látványát, az nagyon nem jó. Az ilyen magamutogató keresztények a viselkedésükkel sosem szokták alátámasztani azt a nagy hitüket - nekem ez a tapasztalatom, keresztény, hívő emberként!
2020. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!