Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek bunkóság elmenni...

Szerintetek bunkóság elmenni nyaralni hosszabb időre, ha a szüleimnek hosszú évek óta nincs ideje/pénze külföldön nyaralni, de én állom az utamat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 15:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Nekem hatalmas öröm volt, amikor a gyerekem elment nyaralni akkor, amikor mi csórók voltunk. Jobban örültem neki, mint ő.
2020. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Én örülnék, ha tudna finanszírozni olyasmiket, amiket én is fizetnék neki, de sajnos nem engedhetem meg magunknak.
2020. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt vagy, a saját életedet éled, nem az övéket. (Ha meg idejük nincs, akkor meg végképp nem kéne még sajnálnod se őket.)
2020. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%
Nem bunkóság. Viszont ha a pénz a gond, akkor kedves gesztus lenne, ha a szüleidet is elvinnéd magaddal, vagy befizetnéd őket is valahová pár napra.
2020. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonymousreview60 ***** válasza:
84%

Nem bunkóság. Minden egészséges szülő örül annak, ha a gyereke többet is megengedhet magának, mint ők.

Nem mondom, hogy vidd magaddal őket, mert nem az a cél, de - főleg, ha lelkiismeretfurdalásod van - érdemes lehet őket pár napra belföldre befizetni.

2020. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Nem bunkóság. Anno én is elutaztam ugyanígy, a szüleimnek soha nem volt lehetőségük rá, és ők nagyon örültek, izgalommal vártak haza.

Az már más dolog, hogy nekem végig lelkiismeret furdalasom volt, ezáltal nem sikerült felhőtlenre, de magamnak generáltam ezeket az érzéseket, mert mondom, ők támogattak lelkiekben.

2020. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóság ,ha felnőtt vagy és nyaralások magad állod ,érezd jól magad és hoz nekik a nyaralásból valami kis ajándékot.
2020. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
68%
Külön, önállóan élsz? Akkor nem. A szüleid eltartanak, és úgy raktad össze az útra a pénzt? Akkor igen.
2020. jún. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A szüleimmel lakom, ők tartanak el.
2020. jún. 30. 17:23
 10/32 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nem mennék. Ugyanis azt a pénzt úgy tudtad összeszedni, hogy közben ők fizetik a dolgaidat. De beszéld meg velük - lehet hogy ők úgy látják menned kéne.
2020. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!