Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek bunkóság elmenni...

Szerintetek bunkóság elmenni nyaralni hosszabb időre, ha a szüleimnek hosszú évek óta nincs ideje/pénze külföldön nyaralni, de én állom az utamat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 30. 15:17
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy felnőtt fejjel? Mert nekem pl addig gyerek, amíg legalább az első szakmát nem szerzi meg. Vagy addig mit dolgozzon? Menjen el árufeltöltőnek, spóroljon pár évig és majd utána szerezzen szakmát? És aki előbb tölti be a 18-at, mint leérettségizne? Az onnantól költözzön el és tartsa el magát?

Elég rideg gyerekkora lehetett itt sokaknak, akiket 18 évesen utcára tettek. Azért egy tányér húslevest kaptok, ha hazalátogattok?

2020. júl. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
32%
"Mi az hogy felnőtt fejjel? Mert nekem pl addig gyerek, amíg legalább az első szakmát nem szerzi meg." 22 évesen nem gyerek. És ha az otthonára, életkezdéshez gyűjtene, azt mondanám igazad van. De itt olyan dologra fecsérli a pénzt amit a család nem engedhet meg magának.
2020. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!