Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nekt mia véleményetek olyan...

Nekt mia véleményetek olyan apáról aki hirtelen felindulásból megveri gyerekeid? írnatok róla szakvéleményt ilyen emberről? Ismertek ikyn apákat?

Figyelt kérdés
Nektek
2020. júl. 1. 21:36
 1/9 Thispain ***** válasza:
68%
Ezen az oldalon nem számítanék szakvéleményekre a helyedben, de léteznek csodák. Egyébként az olyan "apa", aki hirtelen felindulásból gyerekeket ver, az szerintem nem való apának, de még férfinak sem mondható.
2020. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Szakvéleményt nem írhatok, nem ilyen irányú a szakmám. Egy gyenge csicskának tartom az ilyen embert, aki még cserébe ostoba is, elfogynak az érvei, nem tudja magát kifejezni, akkor üt. Az ilyen kétszer lepődik meg, bár a másodikat nem mindig élik meg: egyszer mikor az a gyerek (vagy bárki) elkapja a kezét, és egyszer mikor testben is egy olyan gyenge szar lesz mint emberként, és hagyják egyedül megdögleni, miközben ő maga is érzi hogy gyakorlatilag senki fölött nincs már hatalma.
2020. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintetek ilyen embert felkell jelenteni?
2020. júl. 1. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szakvéleményt orvostól szokás kérni, netán igazségügyi (orvos)szakértőtől. Itt ilyet ne várj. De pár kérdésre még azért válaszolj:

- Milyen gyakran fordul ez elő?

- Pontosan mit értesz azon, hogy "megveri" a gyereket (téged?)?

- Mi váltotta ki belőle ezt?


Nagyon homályos a kérdés, nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a tini gyerek valami nagy baromságot csinált, amiért apja eldurrantott egy makarenkóit és most a sértődött kamasz ezért fel akarja jelenteni.

2020. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Természetesen fel kell jelenteni, jelenteni a gyámhivatalon! A lehető legtöbb helyen megalázni, elmondani minden ismerősnek, hogy mekkora kemény legény, védtelen gyereket ver! A saját korosztályával és súlycsoportjával szemben mutassa meg, mekkora legény, pl férjemmel szemben, aki 120 kiló, 24 éve muay thai - ozik.
2020. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

A hirtelen felindulásból azt jelenti, hogy egy alapvetően nem agresszív ember valami váratlan, előre nem látott esemény hatására a normálistól eltérően reagál. Még gyilkosság eseten is enyhítő körülménynek számít.

Esélyes, hogy a szülők túlnyomó többsége ütötte már meg a gyereket hirtelen felindulásból.

Szakvéleményt szakértő tud írni, de az sem egy mondatból, hanem minimum egy, de inkább több szeme3lyes -beszélgetés után.

2020. júl. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól még szeretheti a gyerekét. Én is kapok sokszor a szíjjal, de szeretnek a szüleim.
2020. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
A szíjjal verés az marhára nem hirtelen felindulás
2020. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös régen volt, de apukám egyik osztálytalálkozóján mikor mutatta a fotókat és jöttek a sablonkérdések hogy “nem nehéz 4gyerekkel?” akkor simán előadta hogy hát a nagyobbik fiút (vagyis engem) meg szokott verni .... és egyáltalán nem hurrogták le. Lehet azt hitték rossz gyerek vagyok de kötve hiszem hogy az lettem volna. Annyi rosszat lehetett összekukázni rólam amennyit bármelyik gyerek esetében. Inkább arról volt szó hogy a mindegyikőnk plusz a külvilág miatt felgyülemlett gőz rajtam lett levezetve.
2020. júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!