Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nárcisztikus az anyja,...

Akinek nárcisztikus az anyja, az tartja még vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én nem.. És nagyon fáj.. Úgy érzem, mint egy eleve elrendelt tragikus történet, amit nem is lehetett kivedeni. Ez az állandó elégedetlensége velem szemben meg az állandó küzdés az elfogadasaert ami szinte lehetetlen és ilyenkor ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy akarja, mindig érzem az érzelmi tavolsagtartasat. Meg igazából csak húzza a száját az egészre, ha nem is mondja ki, hogy már megint csalódást okoztam neki, látszik már csak az arcán is. Teljesen megbetegitett lelkileg. Én voltam mindig a hálátlan gyerek. Ma már borderline beteg lettem. És már belefaradtam az életbe. Csomószor gondolkodom az ongyilkossagon, mert annyira nem vagyok boldog, nem tudom elképzelni az életem boldognak és teljesen ferdén fejlődött ki a személyiségem. Amivel most kuzdhetek egy életen át. Agyban tudom, hogy o is sérült ember, mégsem tudok nem indulattal gondolni rá.


Egy cikkben egyszer azt olvastam, hogy a narcisztikus szülő borderline gyereket "nevel ki".. Ez nem tudom mennyire igaz, de akkor ez talán magyarázat lehet arra, miért történik velem az ami történik, miért vagyok lelkileg megtorve és talán kevésbé lenne bűntudatom és kevésbé gondolnám szerencsétlen luzernek magam, hogy miért vagyok ilyen lelki beteg.



2020. júl. 4. 15:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Ne legyél öngyilkos!

Én írtam a másik hasonló kérdést, de egy rohadék szülő miatt nem leszek öngyilkos! Van egy szerető férjem, és szeretett munkám, ezek miatt érdemes élni! Keress valamit az életben, ami örömöt okoz. Nehogy már a szemetek nyerjenek :(

2020. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Elég nehéz a semmiből egyedül minden segítség és támogatás nélkül megteremtenem az életem, felepiteni a jövőm , egyszerre továbbtanulni és főállásban dolgozni, mellette albérletet fizetni. KB mindezt nulla önbizalommal egy jó kis borderline-nal megspékelve. Terápiára sincs pénzem.


Mindenesetre köszönöm a batoritast!

2020. júl. 4. 18:18
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Szia, nézz videókat Pál Feritől és kérlek ne diagnosztizáld magad, nem kell cimkézni magad. Nekem is ilyen tróger volt anyám, de nem adom meg neki azt az õrömöt, hogy szenvedni lásson. Győzni fognak a jók! 😉
2020. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem magamat diagnosztizalom. Már sokszor voltam kórházban emiatt és minden orvos borderline-t mondott. De ismerem a tüneteket is és minden igaz rám.
2020. júl. 4. 23:49
 5/30 A kérdező kommentje:
Én nem tudom hogyan tud egy szülő ilyen kegyetlen lenni.. Én nem tudom elképzelni, hogy ezt tegyem valaha a gyerekemmel.
2020. júl. 4. 23:51
 6/30 anonim ***** válasza:

Olvasd e C-ptsd vagy keress róla videót...¡ complex poszttraumás stressz, ha ennyire diagnózist akarsz.

Az kicsit több, mint a border.

2020. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, ha még olyan bajom is van...
2020. júl. 5. 00:22
 8/30 anonim ***** válasza:
2020. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
PTSD-napló youtube
2020. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
Mintha csak az én anyámat írtad volna le, sajnos én is borderline vagyok, de nem akarok öngyilkos lenni. És te se legyél az! Találd meg életed célját, és tegyél érte. Szakadj el tőle, én is el fogok ősszel. Én megtaláltam a célt, te is találd meg és változtass azon ami nem tetszik! Ne hagyd, hogy befolyásoljon ez a dolog. Légy boldog. Ha gondolod nyugodtan írj privit.
2020. júl. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!