Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell mindenért kiabálnia?

Miért kell mindenért kiabálnia?

Figyelt kérdés
Az apám mindenért aprosagert ordít velem. Például ma is időpontot kellett foglalnunk az okmányirodába és már képes volt azon is felkapni a vizet, hogy miért nem én intézem az ilyen ugyeimet, miért anyám. Aztán amikor mondta az ügyfélszolgálatos srác az időpontokat akkor mondtam anyámnak, hogy délutánra. De apám meg elkezdett okoskodni, hogy kilencre, holott tudta, hogy nekem délelőtt programom van. Anya meg nem bír neki nemet mondani, így mostmár baszhatom. Erre fogtam magam, kifejezve nem tetszésedet, bementem a szobámba, ezt követően apa körülbelül fél órán keresztül folyamatosan ordított velem, hogy mégis mit képzelek magamról. Ilyen helyzetekben mit lehet tenni komolyan??

2020. júl. 6. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Otthon valami gáz van, nem semmitől alakul ki állandó feszültség egy családban. Apádat idegesítitek, ez akkor jellemző, ha szerető van a képben, és a megcsaló fél vele akarna inkább lenni, és a hátán púp a család.
2020. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatnád saját magad intézni az ügyeidet, pl az okmányirodát te is felhívhattad volna és akkor délutánra kérsz időpontot. Ez apádat persze nem változtatja meg, de szerintem a legjobb, ha igyekszel kerülni őt és a konfliktushelyzeteket, aztán minél előbb lépj le otthonról.
2020. júl. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem te intézed az ügyeidet? Szerintem ezért.
2020. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem apukád direkt csinálta ezt, mert nem te hívtad föl az irodát és tudta, hogy van délelőtt elfoglaltságod. Nyilván ez nem szép tőle, megbeszélhette volna veled normál hangnemben is, hogy próbálj egy kicsit talpraesettebb lenni és magadnak telefonálni. Egyébként próbáld meg felhívni őket újra hátha tudnak olyan időpontot adni, ami neked is megfelel és te hívd őket ne anyukád, ez apukádnak is biztos tetszeni fog. :)
2020. júl. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!