Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell azonnal házasságot...

Miért kell azonnal házasságot kiabálni? Így miért csodálkoznak, ha nem szeretem idehívni a barátomat?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, de már régebb óta ismerjük egymást.

Ő 24 éves, én 17 vagyok. Mióta megtudták anyáék, hogy ő a barátom, úgy viselkednek, mintha a házasságot is bejelentettük volna.

Folyton meséli anya mindenkinek, ha nálunk vagyunk, akkor képtelenség kettesben lenni, mert vagy a nevelőapám tartja szóval, vagy anya. Most is voltunk együtt nyaralni és anya úgy beszélt rólunk másoknak, mintha évek óta együtt lennénk, vagy nem is tudom.

Oké, tényleg nincs vele gond, szeretjük egymást és eléggé tökéletes (igen, tudom, ilyen nincs). De már kicsit unom, hogy kb. csodaként tekintenek rá, folyton hozzá hasonlítanak és minden helyzetben felhozzák.

Aztán anyának feltűnt, hogy kevesebbszer jön, vagy ha haza is hoz, nem hívom be. És nem érti miért... Magyaráztam már, de semmi hatása nem volt. Meg hogy ő csak érdeklődik. De bakker, ne akkor jöjjön be beszélgetni, mikor mi az ágyban fekszünk....


2016. febr. 15. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ki kiabál házasságot???? Mert a kérdésed alapján csak szivesen fogadják a barátodat!
2016. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémádat...nemhogy örülnél, hogy a szüleid szeretettel fogadják a barátodat, megengedik hogy nálatok legyen és még kedvelik is...
2016. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén irigylem a problémádat. Sokak azért küzdenek, hogy a szüleik legalább szóba álljanak a választottjukkal, te meg itt nyavalyogsz, hogy ráadásul még kedvelik is a barátodat?
2016. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én értem a problémádat. :DDDDDD

Az, hogy anyukád bejön beszélgetni a szobádba, mikor ágyban vagytok, minden, csak nem normális.

Egyáltalán, ha kettesben behúzódtok a szobádba, akkor ne jöjjenek oda be beszélgetni.

Szerintem alapvetően jól csináljátok, hogy kevesebbet vagytok nálatok. A lényeg, hogy együtt sokat legyetek és sok közös élményetek legyen.

2016. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!