Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim folyton veszekednek...

A szüleim folyton veszekednek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Folyton veszekszenek, de nem csak nagy dolgokon hanem minden szarságon pl anyám rossz helyre rakott valamit a kocsiba akkor már apám ráförmed. Anyám visszaszól hogy mi a baja aztán meg apa jön azzal hogy nem értik meg egymást, el fog menni, meg ilyenek.

2 éve mondta hogy ősszel elköltözik hát azóta is ittvan.

Egyépként ha nem veszekednek jòl elvannak meg minden.

Apukám sajnos nagyon ideges típus jót tenne neki a sport de nem nagyon akar:( nekem meg már elegem van ezekből és szerintem a testvéreimnek is akik kisebbek nálam.

Beszéljek velük?

Nem tudom mit csináljak de èn is ideges leszek ez miatt mindig...

Nagyon szeretem őket nem szeretném ha elvàllnának, meg anyumnak is segítségre van szüksége a kistesóm miatt.



2020. júl. 6. 18:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom sok ilyen kérdés van de azért remélem válaszoltok...
2020. júl. 6. 18:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyépként ha valaki kérdezné, akkor lett nagyobb a feszültség köztük amikor a 3.testvérem született, mikor csak a 2. Akkor még nem voltak nagyon bajok, én meg kamasz vagyok de amugy nincs velem nagyon baj.
2020. júl. 6. 18:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem tudsz csinálni. Nyilván fáradtak, kimerültek, elégedetlenek és akkor sokkal ingerlékenyebbek. De ha ők maguk nem jönnek rá, hogy rendbe kéne tenni a dolgokat, leülni, megbeszélni, hogy mi a baj, hogy lehetne egymáson segíteni, akkor te a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog változni semmi. Mondani mondhatod, hogy ez így neked nagyon rossz, de attól még ugyanazok lesznek a problémák, ha nem tesznek ellene.
2020. júl. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a sport egyértelműen kikapcsol , lovagolni járok az nagyon jó, de kevés egy héten ezért akkor beiktatok még néhány napra valami elfoglaltságot
2020. júl. 6. 18:33
 5/7 anonim válasza:
Költözz el.
2020. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát még fiatal vagyok hozzá nem igazán tudok de azért köszi
2020. júl. 6. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
egyébként
2020. júl. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!