Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyamatosan veszekednek...

Fighting1999 kérdése:

Folyamatosan veszekednek szüleim mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
14-éves vagyok a szüleim folyamatosan veszekednek.Amikor összeveszek édesapámmal folyamatosan aztmondja:pont olyan vagy mint az anyád.És 9óra után soha nem enged el sehova.A barátnőmmel is folyamatosan csak veszekszünk útálok hazajönni attól félek hogy az apukám megüti az anyukámat.
2015. júl. 2. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már példa arra hogy megütötte?
2015. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem..
2015. júl. 2. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem itt két-három kérdés mosódik össze.


Az első a szüleid rossz viszonya. Ez régebb óta tart, vagy csak most kezdődött? Szerintem ezzel nem sok mindent tudsz kezdeni, ők a felnőttek, ha apukád eddig nem verte anyukádat, akkor nem nagyon kell tartani tőle. Téged szokott verni, vagy honnan jött az ötlet?


Az második, hogy 9 óra után nem enged el sehova. Ez inkább azt mutatja, hogy a szüleid féltenek, és nem szeretnék, hogy bajod essen, ami persze tudom, hogy nem nyugtat meg. Esetleg ha nem kell hazajönnöd (ott alhatsz valamelyik barátnődnél), akkor sem enged el? Nekem úgy mindig nagyobb esélyem volt, ha nem nekik kellett hajnali 3-kor értem jönni (fél órát kellett sétálni az esténként kétszer járó busztól).


A barátnőddel min szoktatok veszekedni? Azon, hogy nem mehetsz el bulizni? Vagy valami máson?

2015. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ne Miku válasza:
Probalj valami nyugtato dolgot talalni magadnak vagy mond meg nekeik hogy te mar nem birod.
2015. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!