Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim állandóan veszekedne...

A szüleim állandóan veszekednek és én ezt nem bírom tovább. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
Anyukámmal ès a nevelőapukámmal èlek, van egy kistesom ő is nagyon kivan már mert egyfolytában mindenen összevesznek. Apukámhoz nem tudok menni mert a barátnője utál engem,ès apa őt választotta nem engem. Nagyon nehèz az itthoni helyzet,nagyon sokat sírok ès nem tudom mit csináljak. Mit tanácsoltok?
2015. júl. 19. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj nyugodt környezetben anyukáddal, esetleg nevelőapuddal is!


Ahogy értelmeztem csak a tesódra számíthatsz, vele próbálj beszélni, hogy ő mit gondol erről stb. Szóval vele legyél inkább jóban. ;)

2015. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló, te úgy mégis hány éves vagy és legfőképp milyen kiba*ott elmebeteg gyökér vagy?
2015. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire leírtam a válaszom, már ki is törölték ezt az elmebeteg kommentet.Nem igaz hogy mekkora barmok vannak.
2015. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia :) az èn szüleim is vègigveszekedtèk az èletem,ès volt egy 5 èves szakasz, amikor nagyon durvan, napi szinten veszekedtek.Èn se bírtam, depressziós voltam.Sok kitartást neked, sajnos segíteni nem tudok :(Esetleg anyukáddal nem tudnál beszèlni ezügyben?
2015. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ilyesmi a helyzet. a szüleim elváltak anyummal élünk. hétvégéken és szünetekben mint pl most gyakrabban vagyunk apumnál vagy anyai ágon mamámnál. anyum meg mamám szeret mindenbe belekötni meg mindent megmondani. voltak már eléggé durva viták + mamámhoz se nagyon szándékozok menni nyáron. ha valami van vagy szólok egy barátomnak hogy ráér e beszélgetni vagy valamit csinálni vagy fogom magam és elmegyek biciklizni (napi szinten min 1 órát tekerek)

vagy hagyom hagy mondják a magukét úgy hogy én a másik szobában vagyok és zenét hallgatok.

15/f

2015. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!