Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Anyukám mostanában nagyon erőlteti a kapcsolat és házasság témát, ami szerintem 25 évesen elég korai, pláne ha nincs olyan, aki felkeltené az érdeklődésemet. Már mantraként mondogatja, hogy anélkül és gyerek nélkül nincs értelme az életnek, néha megkérdezi, nem veszem-e el ezt vagy azt a lánybarátomat, akit ismer... (amikor együtt sem vagyok velük). Pláne, hogy pár hónapja éltem át egy ilyen csalódást, és nem vagyok túl rajta. (erről nem tud)

2020. júl. 15. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyu, fejezd be ezt a témát.

Ennyi

2020. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak neki lehet igaza :) mást nem fogad el. Eddig aházással igyekeztem válaszolni, de kezd elegem lenni. Pláne a fenn említett ok miatt (szerelmi bánat) fáj is nekem.
2020. júl. 15. 11:00
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Mondd azt neki, hogy impotens vagy, vagy ha nagyon bátor akarsz lenni, akkor azt, hogy meleg vagy.

Rögtön nem fogja erőltetni!:)

2020. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Haha
2020. júl. 15. 11:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van tapasztalatom olyan rokonnal akivel nem lehet beszélni mert csak a saját igazát fújja.(nagymamám) mi eljutottunk addig a pontig ahol ki kellett zárnom őt az életem nagy részéből és redukáltam hogy mit osztok vele meg magamról. miután kirekesztve érezte magát és ezt szóvá tette, elmagyareáztam neki hogy ez azért van mert folyton átlépte a határt és kezelhetetlen volt az akaratossága igy jobbnak láttam ha nem osztok meg vele mindent. Szerencsém volt, ezután megértette, mai napig tiszteletben tartja a döntéseimet. amennyiben ez neked túl drasztikus akkor a 3-as válaszadó ötlete is elég frappáns szerintem :D:D
2020. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös, de jó neked, hogy megértette a nagyi.. a férjem anyja és nővére ilyenek, de ő hiába mondja el ezt, megsértődnek és nem értik, mi van... sajnos meg kell majd szakítani a kapcsolatot emiatt, úgy néz ki.
2020. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, sajnos sok ember már csak az ilyen drasztikus lépésekből ért vagy még abból sem. már csak a saját nyugalmad érdekében is megérné hogy szabj egy határt, felnőtt vagy nem gyerek hogy terelgetni kelljen vagy megmondani kivel éld le a hátralevő életedet, esetleg vállalj gyereket, már ha egyáltalán szeretnél hiszen ez is egyedül a te döntésed és nem kötelező, te életed, te boldogságod!
2020. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szívedre az anyák már csak ilyenek amúgy 25 évesen még nem maradtál le semmiről van idő nem szabad siettetni úgy is eljön az igazi és fogod tudni, hogy vele le tudnád élni az életedet. Az öcsém volt hasonló helyzetben már azt gondoltuk meleg de 36 évesen megnősült most45 éves és van 3 gyermeke.
2020. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm! Igen, fiatal vagyok ehhez, ráadásul semmi nem kötelező! Ráérek eldönteni, szeretném-e
2020. júl. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!