Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apámmal nem jövünk ki. Hogy...

Apámmal nem jövünk ki. Hogy javítsak a helyzeten? Es hogy érjem el, hogy elfogadja ezeket a döntéseimet?

Figyelt kérdés

Most vagyok 18.

Mindig sokat vitáztünk,de mostanában még többet. Apa nagyon konzervatív,megfontolt ember,monoton élettel.Anyával elváltak.

Inkább anyámra hasonlítok,aki lobbanékony,szeszélyes,vadóc,öntörvényű,bevállalós,és az álmait követi.Mindent megtesz a célért.

Apa ebbe csak a negatívat látja.


Van egy nagyon furcsa stílusom,amiben jól érzem magam.

Eldöbtöttem,hogy szeretnék dolgozni.Egy horror Cirkuszban.Ezt sikerűlt elérnem. Örömhírként mondtam el,hogy elértem a célom,és ez tök egyedi munka,ami izgi,és nagyon élvezem..

Erre az egészet negatívan fogadta..Veszélyes,meg putris cigányélet,meg rosz döntés..Oké hogy aggódik,de nem veszi figyelembe,hogy én így vagyok boldog,és szeretek ott lenni.


Utánna lett egy párom. A srác rendesen dolgozik,nagyon szeret,segít nekem,csak egy a baj. Az,hogy Félig roma..cigány..De ápolt,nem az a tipikus igénytelen munkakerülő ,hanem tényleg értelmes. Erre apa nekiállt vitázni velem,hogy sose fogja elfogadni,ne álljak össze egy cigánnyal se, mit gondolok,stb. Legyek már normális.


Akármit teszek,sose tud egy jó szót se szolni. Sose tud büszke lenni. Anyám alig várja,hogy a színpadon lásson,és bemutassam páromnak,de apa meg csak ellenkezik az egésszel.

Mit csináljak? Próbáltam beszélni vele,de meg sem hallgat.Van esély arra,hogy megenyhül?


2020. ápr. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Valamelyik szülőd már irkált ide, hogy milyen abnormális a lánya, horrorcirkuszban akar dolgozni. Nem lenne egyszerűbb a gyk helyett családterapeutát alkalmazni a konfliktusaitok megoldásához?
2020. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az apám nem ismeri a gyk🤔 de amúgy nem én vagyok az egyetlen akinek nem fogadják el a szülei. Van ott egy másik lány is akivel ez a helyzet.Csak őt nem érdekli az apja véleménye.
2020. ápr. 10. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Apaddal ertek egyet. Nagyon sok pénzbe és energiamba került illetve kerül most is hogy olyan iskolába jarassam a gyerekeimet ahol megfelelő osztálytársai vannak.


Te ezt most nem érted , érdemes ezt az iromanyodat elmenteni és 20 év múlva visszaolvasni.


Apadnak lesz igaza

2020. ápr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mibe? Hogy ne csináljam amit szeretek?

Ne legyek azzal akit szeretek?

Barátnőm vitt erre a helyre. Egyből megszerettem, sokat voltam ott,és ezt szeretem csinálni.

Osztálytársak meg hogy jönnek ide meg az iskola?

Annak mindjárt vége és nem az ő hatásukra választottam ezt a munkát.

2020. ápr. 11. 16:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Barátnőm is 18 évesen kezdte. Ő most 21. 3 éve ott van. És erdekes,mert nem bánta meg.Az ő apja ugyanúgy ellenezte,talán még jobban,de őt ez nem érdekli kicsit sem.És boldog. Engem meg sajnos érdekel,mert nem roszban akarok apámmal lenni de fel kell fogia,hogy én legalább olyan helyen vagyok ahol szeretek lenni.

Páromat meg nem is ismeri.De utálja mert cigány. Pedig a pasik nagy részénél,még igy is értelmesebb.

2020. ápr. 11. 16:59
 6/6 anonim válasza:

Az nagyszerű dolog,hogy követed az álmaid.

Apukád,és te teljesen más világ vagytok.

Miért olyan fontos,hogy apukád elismerje,hogy büszke? Félt téged,az biztos,mert egy nem mindennapi munkád van.Viszont,ha te jól érzed magad ezzel a melóval,és azzal a fiúval,anyukád büszke..Akkor miért számít apád véleménye? Szerintem, egyenlőre,hanyagóld.Menj dolgozni,legyél a sráccal,majd megenyhűl.

Biztos ha meglát a színpadon,legbelűl örülni fog neki.


Én a helyedben,most nem hoznám egy ideig ezeket szóba.

Ne hagyd,hogy ez a negativitás befolyásoljon!.

2020. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!