Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tartanád a kapcsolatot egy...

Tartanád a kapcsolatot egy ilyen anyával?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hülyeség hogy a gyereket ne verjük, ja verik, hát így járt, nehogy meg neki alljon följebb. Ő a gyerek, neki kuss van.

És akkor elgondolkodtam, hogy egy ilyen ember közelébe engedném a gyerekem? Pont hogy az ilyentől óvnám. Jogos lenne ha megszakítanam vele a kapcsolatot és a gyerekemet se engedném hozzá?


2020. júl. 15. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Mi is van? Mert ennyiből csak az jön le, hogy szidatni akarsz valakit aki vagy létezik, vagy nem....
2020. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az anyám, aki engem is vert, mondta ezt egy családi ebéden.
2020. júl. 15. 17:53
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már téged is vert, akkor oda ne engedd hozzá a gyerekedet. Épp elég lelki sérülést okozhatott neked ezzel. Tanulja csak meg, hogy hol van a gyerekverő "nagymamák" helye, hogy az ő szavait használjam. Biztosan nem a kicsi unokák közelében.
2020. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
És minek a kapcsán mondta? Fenyegette a gyerekedet? Ebben az esetben felügyelet nélkül biztos nem engedném a gyerek közelébe...
2020. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
nagyon unatkozik a troll néni:D
2020. júl. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldönteni.

Én biztosan nem tartanám a kapcsolatot,ha tényleg vert.

2020. júl. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezek szerint normálisnak tartod, ha vert, mivel vele ebédelsz.
2020. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Vert vagy csak néha kaptál tőle mikor megérdemelted?


Mert sok mostani szülő szerint már csúnyán se szabad nézni a gyerekre hogy a kis lelke ne sérüljön, aztán látjuk milyen életképtelenek lesznek belőlük.

2020. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Én ráütnék anyád kezére, majd a sarokba állítanám amíg meg nem eszi az ebédet.
2020. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor ne engedd a gyerek kozelebe az lesz a legjobb
2020. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!