Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hiszi és hajtogatja...

Miért hiszi és hajtogatja Anyám gyerekkorom óta, hogy férfi modell lehetnék? Elfogult persze de ennyire?

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel, hogy az ő fia a legszebb fiú a világon, ezt mondogatta minden egyes nap. Hogy majd a női szíveket majd így meg úgy ... Minden anya elfogult, de hogy ennyire? Mai napig (28 éves vagyok) ha meglát rólam egy jobb képet akkor könnybe lábad a szeme és azzal jön, hogy a legnagyobb férfi modell lehettem volna, mert annyira jóképű és testfelépítésű vagyok. Mindenkinek ezt mondogatja amúgy, hogy a fiam ilyen-olyan jóképű, a nők kedvence, stb.

A valóság viszont teljesen más: 26 éves koromig nem volt barátnőm, minden csaj visszautasított, szexben egyszer volt addig részem, az is egy csaj baráttal aki megbánta a dolgot! A középiskolában szerintem megdöntöttem a legtöbbet kikosarazott rekordot! Soha nem vettem észre hogy bárkinek bejönnék! Ha társasággal voltam, én lettem az aki a képeken egyedül áll, az összes többi haver meg a felszedett csajokkal. A baráti nyaralásokon is évekig egyedül voltam, a többiek meg a párjukkal. Felnőttkori csajozási kísérleteim is kudarcba fulladtak mindig, egy randi se jött össze sose! Az utcán se nézett rám soha egy nő sem. Tudom milyen az, a barátaimat láttam már ahogy végigmérik, esetleg szemeznek, rájuk mosolyognak. Velem ilyen még kb soha életemben nem történt! Ha kicsit is jóképű lennék, akkor lehetnék bármilyen balf... akkor is összejött volna valami csaj, vagy felszedtek volna maguktól. Átlagosan jóképű barátommal folyamatosan kikezdenek a nők!

Most 2 éve van párom, már feleségem! Őszintén beszéltünk erről a dologról és ő is azt mondta, hogy nem a külsőmbe szeretett bele, sőt ránézésre ő is le akart koptatni, csak megkedvelt belsőleg. 1 hónapos a kisfiunk és már anyám azzal jön, hogy ő is olyan jóképű, férfi adonisz lesz mint az apja!


Anyám diplomás, értelmes, nyelveket beszélő nő! Értelmiségi körökben mozog. Egyszerűen nem értem miért lát engem ilyennek, miért hangoztatja ezt amikor a visszajelzések alapján inkább ronda vagyok! Miért éget le mások előtt gyerekkorom óta? Mert nagyon égő hogy másoknak ajnároz engem, bereklámoz, aztán pofáraesés. Volt ilyen sztori is, a pesti barátnője lányának hónapokig mondta, hogy milyen jóképű, modell külsejű a fia és majd összehoz vele. Nekem is reklámozta, hogy érdeklődik irántam egy csinos lány (aminek nagyon örültem mert tényleg szép nő). Aztán a találkozás életem legkínosabb eseménye lett! Fél óra után derült ki, hogy a csaj azt hitte, én csak úgy odaültem hozzá a kávézóban kéretlenül amíg ő a randipartnerére várt! Azt mondta “bocs de várom a pasimat, foglalod a helyét. Nemsokára megérkezik, x-nek hívják és modellként dolgozik”. Aztán mondtam, hogy de hát én vagyok az, itt randizunk már fél órája! Hú de kínos volt, nem győzött irogatni a barátnőjének, hogy kerüljön gyorsan bajba, hogy ilyen ürüggyel leléphessen.

Amúgy mindig is tudtam, éreztem hogy ronda vagyok. Mi baja lehet anyámnak hogy ennyire szépnek lát? Beszéltem erről másoknak is és ez már túlvan az anyai elfogultságon, mert minden realitást nélkülöz. Főleg hogy másokat is belekever. Volt olyan is, hogy az egyik ügyintéző barátnőjének mutatott be akit nem láttam addig. Évekig mondta neki is a dolgokat, a nő meg a szemembe mondta zavartságában “de hát ez nem is jóképű és épphogy 180 centi” Mások így látnak engem ...



2020. júl. 16. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Most ezt mi honnan tudjuk? Anyád ilyen, és kész.
2020. júl. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem az anyukádat. Mondanám, hogy beszélj vele, de valószínűleg a végén azt is rádagatná, hogy szerény vagy. Azt tudom tanácsolni, hogy ha esetleg az anyukát máskor is bemutat nőknek, közöld velük, van egy feleséget.


Amúgy pedig ne szomorkodj annyira, hiszen biztos ismered a mondást: a külső megragad, a belső megtart. Ha annyira csúny lennél (amit nem hiszek), nem állt volna szóba a feleségek. Tényleg, hány férfi van a világon, akire ránézni jó, de amint kinyitja a száját, úgy érzed, lehúzta az IQ-dat. A nők akikkel randizni próbáltál meg egyszerűen bunkók voltak. Egy rendes nő, nem így „rázott“ volna le, ezt ne felejtsd.


Fogadd el magad, szeresd magad, van egy szerető feleséged és egy gyermeked. Nem minden a külső! Amúgy is a szeretteid nem a külsőddel élnek együtt, hanem veled!


Az anyukás dologhoz visszatérve: nálad már szerintem elúszott a hajó, próbálkozz a fiadnál. Neki pedig tanítsd meg, az önbizalmat (mértékkel) és a jó kiállást. Az sokat számít.


És még egy dolog. Nálad pozitívum lehetett, hogy te komoly dolgot akartál, a barátaid nem.

2020. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt hittem az lesz a vége, hogy 26 éves vagy és még mindig szingli. Minek siránkozol azon hogy 20+ éves korodig nem is volt barátnőd, a szex is rosszul sűlt el?? Hiszen van FELESÉGED!! Nem értem minek rágódsz a múlton. Már nem kell csajozz, nem számít, hogy mit mond anyát. Mostmár mindegy, hogy ajnároz mindenkinek, mert van már feleséged. És az, hogy a múltban mi volt, mindenki lesz*rja. Foglalkozz inkább a kicsi fiaddal, ne ilyen idiótaságokkal a gyk-n.
2020. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egyedül nevelt? Valószínűleg hiányzott neki egy férfi és rajtad élte ki, hogy "szerelmes". Aztán úgy maradt. Ha apukád is a képben van, akkor meg ez a kapcsolatukról mond el sok mindent. Tényleg elég kínos, sajnálom.
2020. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Ehhez fénykép kene.

Minimum 183 cm az elvárt vékony, szálkás alkattal. A klasszikus jokepuseg nem lényeg, karakteres légy

2020. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, Anyám egyedül nevelt engem meg a bátyámat. Rá sose mondott ilyesmit.


Amúgy nem foglalkozom vele, csak nem értem a hátterét. A napokban is mondta, hogy 40 éves koromban próbálkozzak meg újra a modellkedéssel, mert szükség lesz itthon egy George Clooney-szerű sármos, őszülő jóképű modell pasira. Ezen már nevetni se tudtam, hogy én meg a Clooney :D

2020. júl. 16. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Tegyél fel képet
2020. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha te vagy a fiatalabb, biztos apukádra hasonlítasz, aki persze tetszik/tetszett anyukádnak.


Én is bele voltam zúgva nagyorrú, lófejű, állatlan, elálló fülű srácba, az ő feje volt a legszebb, amit valaha láttam. Ma már nem látom szépnek.

2020. júl. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!