Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális a szüleimtől? 16/L

Ez normális a szüleimtől? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok ,anyukámmal ,mivel már mindenki javasolta megbeszéltük és elküldtük a legjobb ügynökségekbe a jelentkezésemet,mint modell...mindegyik vissza is írt és időpontot kérnek egy személyes találkozásra.

Elmondom anyukámnak ,hogy kaptam választ meg minden,erre az a válasz ,hogy "Na! Erre voltam kiváncsi,hogy kellesz e ,de nem mehetsz,"

Anyukám a szakmában dolgozik(nem modell)

Nekem semmi bajom se lett volna,ha az elején azt mondta volna ,hogy nem ,de ez nekem most nagyon rosszul esik...ez mégis mi?

A szüleimnek nem is mondom ,hogy rosszul esik..mondtam h ok és kész,de ezt nem értem..ez mi?

Nem vagyok az a nyafogós lány (hiszen nem is veszekedek velük) csak kíváncsi vagyok a véleményetekre



2015. dec. 27. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb az édesanyádat megkérdezni, miért a tiltás?
2015. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A tiltás azért van ,mert a modellek szomoruak stb


De nem ez a bajom,hanem ez a szituacio,hogy o kivancsi volt h kellek e

2015. dec. 27. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak kíváncsi volt, hogy mi fog történni. Nem kell túlkomplikálni.
2015. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy ez érthetetlen szituáció, gyakorlatilag hülyének lettél nézve.
2015. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyud szellemileg nem áll a helyzet magaslatán. Ennyi az egész.
2015. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2015. dec. 30. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!