Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan nőről aki "félti a gyereke lelki állapotát" és ezért nem engedi látni a gyereket az apjának, de ha ad több pénzt akkor odaadja?

Figyelt kérdés
A sztori lényege, hogy az apa egy ideje nem foglalkozik a gyerekkel, nagyritkán felhívja telefonon, évente egyszer vagy kétszer látogatja. Az gyerek szinte belebetegszik ebbe a bizonytalanságba, ezért az anya azt mondja nem fogja ennek kitenni a gyereket, majd egy idő elteltével kitalálja hogy jó akkor közbe mégis odaadja a gyereket, kitéve újra ennek a cirkusznak, ha az apa ad neki több pénzt
2020. júl. 17. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem teheti meg. A gyerekkel szúr ki. Ő meg pénzéhes.


Másol valakit, egy másik nőt az anya. Valakit, aki nem kér/nem fogad el pénzt, de védi a gyerekét.

Másolja, csak ippeg ki jön belőle a valódi arca, mert színészkedik, és a pénzéhségét nem tudja kontrollálni..

2020. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van, anyuka példaképe egy híres celebanyuka és ő is hasonló hangvételű posztokat tesz közzé a közösségi oldalakon, mint a celed, hogy védi a gyerekét meg sajnáltatja magát, közben meg 5000 Ftért "eladná" a gyerekét hogy ő elmehessen bulizni
2020. júl. 17. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

2 Kivételek vannak, de én nem olyan kívételről tudok, mint amiről te írsz, hogy celeb, meg 5000 Ft-ért eladná a gyerekét, hanem olyanról aki felnevelte, és sosem kért.


Gondolom nem véletlenül vagy ennyire magadból kivetkőzve. Tudod vannak olyan nők is a világon akiknek a gyermekük nem pénzért megvehetők. Még ha te pont a fonákját akarod előadni.

2020. júl. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
2+ És tudod olyanról is tudok, akinek mióta a gyermeki meg vannak, sosem volt el bulizni..és a gyerekei egyszer nem látták spiccesen se. Nem hogy részegen.
2020. júl. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
*gyermekei
2020. júl. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondom, hogy minden anya ilyen vagy sok ilyen van, konkrétan egy személyről beszélek
2020. júl. 17. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
6 Én is egy személyről beszéltem példával illusztrálva, aki homlok egyenesen más. De mivel látható volt az utánzás ezért irtam le, hogy milyen az eredeti.
2020. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Én az olyan nőt jól megraknám hátulról. Utána már csak ezen járna az esze nem a pasiján. ;)
2020. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!