Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ismét tagadjam le azt...

Most ismét tagadjam le azt hogy cigizek?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, jó pár éve már nem anyámék tartanak engem.

Pár éve már cigizem, jelenleg iqos szivok. Viszont nem mondtam el neki, tudtam hogy ellenezni fogja.

Na már most tegnap beszélgettünk, mondta akar ő is venni magának iqos. Nem tudja mi legyen stb. Mondtam neki hogy itt az ideje hogy elmondjam neki hogy én is szívok azt és szívesen oda adom hogy kipróbalja.

Ma viszont elkezdte mondani hogy csalódott bennem, azt hitte mindent megbeszélhetünk majd a férjemnek is neki állt hogy jól rá szokatott. Stbstb. Már 1 nap után unom a szent beszédet, gondoltam rá hogy neki adom a jelenlegit magamnak veszek egy újat és megmondom hogy már mégsem szívom...


2020. júl. 18. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyaràzkodni. Szívod és pont. Nem 12 éves vagy. Àllítsd le ha kezdi..
2020. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen bennem ilyen kérdés már nem merült fel.

38N

2020. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Ne vedd magadra, de 1-2 szülőt úgy pofán kellene b.szni hogy kicsit észbe kapjanak, mint a huzat! Elmondja neked, hogy ő mit akar venni, aztán meg van sértődve mert a felnőtt 28 éves lánya is űzi azt amit ő akar? Én biztos mondanám, hogy na akkor majd jelentkezz ha tudsz normálisan viselkedni. Szerintem óriási hiba, hogy sok felnőtt hazudozik a szüleinek azért hogy ők ne érezzék magukat megbántva, pedig ez semmi más csak érzelmi zsarolás a szülő részéről.
2020. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne letagadnod?
2020. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3as- Ott a pont

Es a ferjedet meg azonnal hagyja beken. Es mar csak azert se hazudj neki hogy nem szivod, mert hozza szokik ahozz hogy o most jol le rendezett teged, milyen hatasos volt mert “abba hagytad” es mindennel ezt fogja csinalni. Allj a sarkadra es mutasd meg neki hogy egy felnott ember vagy.

2020. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nem rájuk tartozik
2020. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!