Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért talál ki ilyet a fiam?

Miért talál ki ilyet a fiam?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem,hogy a 4 éves fiam a konyhában azt mondja az apjának,hogy az új parfűmömet egy bácsi hozta nekem,meg a kis táskámat ami az asztalra volt rakva,hogy azt is a bácsi hozta.Párom meg rögtön kérdezte tőle,hogy itt volt fent a bácsi,ő meg mondta,hogy igen.Na gyorsan ki mentem,egyből számon kért,hogy milyen pasi járkál én hozzám,mert most mondja a gyerek.Pedig az a parfűm már régóta meg van,csak most bontottam fel,a kis táskám is van már vagy 2 éves.Ennyivel lezárult,de ismerem már páromat,h milyen féltékeny típus tuti fel fogja még ezt hozni.A lényeg végülis,h egy kisgyerek miért találhat ki ilyeneket?Nem járkált,soha hozzám senki.

2020. júl. 19. 10:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Konfabulacio, előfordul ekkoráknál
2020. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban nem ritka ez...

Lehet,hogy csak szimpla fantázia,de az is lehet,hogy összekeverte valaki mással

2020. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Anyósra nem gondoltál?Előtte beszélt róla a gyerekkel mit mondjon majd.Kitől van az a parfüm? Nem az anyóstól?
2020. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy álmodta és nem tudja az ákom és a valóság között a különbséget... Kiskoromban én sem mindig tudtam reggel ébredés után, hogy valóság volt-e vagy csak álom.
2020. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a futár bácsi hozta ?
2020. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem anno a gyerekem egyszer azt mondta, meztelenül kellett tornázniuk az oviban - vagy bölcsiben, nem emlékszem már rá pontosan, jo régen volt. Aztán kiderült, tornahoz készülődtek, amikor az egyik kisgyerek meztelenül nekiállt rohangálni a csoportszobaban.


A gyereked is látott vagy hallott valamit és kiegészítette a sajat kis fantaziajaval.

2020. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

Lehet látott egy csomagszállítós reklámot és kombinált?

Elég kellemetlen a szitu 😵

2020. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Hatossal egyetértek, illetve érdekes szál a történetben, hogy remek érzéssel egy olyan történetet húzott elő amire apu egyből erőteljesen reagált. Aki történetesen ugye érzékeny az ilyesmire ahogy leírtad. Nem tudatosságot gondolok a dolog mögött, csupán érzésből tapogatózott egy félig meddig fantázia történettel, szerintem a kíváncsiság és a fantázia hajtotta. Illetve annak az izgalma hogy most tud mondani valamit ami figyelmet kelt, stb, gondolom érthető.
2020. júl. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
A fiamnak ennyi idősen volt egy saját háza, ahol az apja haverjával és annak a kutyájával éltek. Kellemetlen szitu, de sajnos előfordul.
2020. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
A 2.gyerek kevesebb figyelmet kap a szüleitől.Ő így próbálkozik figyelemfelkeltés miatt lehet.
2020. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!