Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindennap fenyeget!...

Anyám mindennap fenyeget! Mindig talál rá okot. Mit tegyek, hogy befejezze?

Figyelt kérdés

Már több hete ez megy: Ne csináld mert letiltalak a gépről, mert kitépem a nyelved, stb. Ma azért fenyegetett, mert pár csepp víz kiment a padlóra. Én mentem egyből feltörölni, utána meg mondja, hogy ha még egyszer ezt csinálom akkor felnyalatja velem, én persze mérges voltam, aztán 2 mp után mondogatja hogy csak viccelt, de még 2 mp után meg veréssel kezd el fenyegetni, mint bármelyik nap. Tudom, nem hangzik nagy dolognak, de egyik legnagyobb vágyam hogy egy EGY EGY EGY NAPIG ne fenyegessen. Holnap szenteste, de valszeg azt is elrontja nekem. Mit tegyek, hogy ne fenyegessen?

Ma egy rossz szót nem mondtam neki (azt mondja ezért fenyeget mindig). Látszik, hogy talál valami piti okot rá. Segítsetek, nagyon örülnék neki!



2019. dec. 23. 16:51
1 2
 1/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Semmit most.

Kevés az információ, de ha a tanulmányaid, a házimunka kb. oké, akkor ez nem a te felelősséged. Anyádban van a baj.

2019. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Hol az apád? Anyád pszichiátriai beteg. Ne is foglalkozz vele.
2019. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Boldog Karácsonyt!
2019. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Ne adj rá okot.
2019. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj vele beszélni. Mondd meg neki, hogy neked ez nagyon rosszul esik. Hátha...
2019. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

17:15 az a baj, hogy ha nincs ok rá, akkor is csinálja

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. dec. 23. 17:27
 7/15 anonim ***** válasza:
21%
Persze, ok az sosincs rá. Legalábbis ha a gyerek meséli.
2019. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
Mennjetek el közösen asszertív kommunikációs tréningre.
2019. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Annyit azért jó lenne tudni hány éves vagy valamint, fenyegetted-e valaha akármivel. Lehet azért fenyeget hogy észrevedd magad, bár ebbe nem láthat bele rajtatok kívül senki.


Egyébként társul a fenyegetéshez bármi fizikai dolog? Pofon/gépeltiltás stb?

2019. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Rajtad vezeti le a frusztrációját.
2019. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!